banner341

Samsunspor'un Batuhan vefası - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor 2019 - 2020 sezonu TFF 2. Lig Beyaz Gruptaki şampiyonluk kupasını, Aralık ayında trafik kazasında hayatını kaybeden Samsunspor taraftarı Batuhan Yılmaz'ın mezarına götürdü.

Samsunspor'un Batuhan vefası - Samsunspor haber ABONE OL

Yılport Samsunspor, şampiyonluk kupasını Batuhan'ın mezarına götürdü. Aralık ayında Samsun'un Çarşamba ilçesinde yaşanan trafik kazasında öğrenci servisinin devrilmesi sonucu 15 yaşındaki Batuhan Yılmaz hayatını kaybetmişti. 
Koyu Samsunspor taraftarı olan Batuhan Yılmaz'ın Çarşamba ilçesindeki Göğceli Mezarlığı'ndaki kabrini ziyaret eden Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular, şampiyonluk kupasını, Batuhan'ın isminin yazılı olduğu 55 numaralı formasını ve çiçeği bırakarak dua etti.

'PES ETMEK YOK, BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ'
Şampiyonluk kupasını ve formayı Batuhan'ın mezarına bırakan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, "Sizin acınız bizim de acımız. Batuhan Samsunsporluluğuyla hepimizin gönlünde yer edindi. Batuhan'ın bizim için çok ayrı bir önemi var. Oda geçtiğimiz sezon biz çok zorlu bir şampiyonluk yarışı verdik. Bu mücadele içerisinde çok inişler çıkışlar yaşadık. Özellikle kırılma maçlarından bir tanesi Yeni Çorumspor deplasmanında maalesef maçı 2-1 kaybetmiştik. Soyunma odasında maçın üzüntüsünü yaşarken belki de birçok Samsunsporlu taraftarımız umutsuzluğa kapılmıştı. O umutsuzluk içerisinde Batuhan'ın atmış olduğu bir tweet herkesi kendine getirdi. Umutlarımızı tekrar tazeledi. Çok iyi hatırlıyorum 'pes etmek yok biz şampiyon olacağız' tweeti ile bizim tekrar şampiyonluk yarışında tekrar ayağa kalkmamıza vesile oldu. Onun için Batuhan bizim için bir semboldür" dedi.

 TFF 1. LİG KUPASINI DA GETİRECEĞİZ
TFF 1. Lig şampiyonluk kupasını da Batuhan'ın mezarına getireceklerinin sözünü veren Ertuğrul Sağlam, "Biz oyuncularımızla beraber bir söz verdik. İnşallah bu yarışı önde tamamlayacağız ve Batuhan'ın bu açtığı yolda şampiyon olacağız. Şampiyonluk kupası ile birlikte Batuhan'ı ziyaret edeceğimizi söyledik. Biz bu sözü verirken, yönetimimiz, teknik arkadaşlarımız, futbolcularımızdan aldığımız güçle söylemiştik. Geçen seneki kupayı Batuhan'a hediye ediyoruz. Burada hem şahsım hem kulübüm ve hem de oyuncularım adına bir söz daha vermek istiyoruz. İnşallah sezon sonunda TFF 1. Lig kupasını da kazanıp o kupayı da Batuhan'a getireceğiz" diye konuştu.

Gazeteniz Olsun Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4