Samsunspor'un rakipleri Pazartesi belli olacak

Türkiye Futbol Federasyonu İkinci Lig kuraları Pazartesi günü çekilecek. Sarıyer İstinye'deki Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılacak kura çekiminde TFF 2. Lig Beyaz ve Kırmızı olarak iki gruba ayrılırken, iki grupta da 18 takım mücadele edecek.

Samsunspor'un rakipleri Pazartesi belli olacak

Samsunspor Haber- Samsunspor'un tarihinde ilk kez mücadele edeceği İkinci Lig'de rakipleri 2 Temmuz Pazartesi günü Sarıyer İstinye'deki Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılacak kura çekimiyle belli olacak. Türkiye Futbol Federasyonu Resmi İnternet Sitesi'nde konuyla ilgili olarak dün bir haber yayınlandı. İşte o haber ve tüm ayrıntıları; 

  KURANIN BAŞLAMA SAATİ 13.30 

2018-2019 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig Grup Kura Çekimi, 2 Temmuz Pazartesi günü Sarıyer İstinye'deki Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılacak. TFF 2. Lig'de grup kura çekimi saat 13.30'da başlarken, TFF 3. Lig kura çekimi saat 15.30'da gerçekleşecek. 2018-2019 sezonunda TFF 2. Lig Beyaz ve Kırmızı olarak iki gruba ayrılırken, iki grupta da 18 takım mücadele edecek. 3 grupta karşılaşmaların yapılacağı TFF 3. Lig'de ise iki grup 18 takım, bir grup 17 takımdan oluşacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4