Sessiz Sedasız Kahramanlar

23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nın başlamasına sayılı günler kala, Deaflympics’te Türkiye’yi temsil edecek sessiz kahramanlarımız çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Sessiz Sedasız Kahramanlar ABONE OL


23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nın başlamasına sayılı günler kala, Deaflympics’te Türkiye’yi temsil edecek sessiz kahramanlarımız çalışmalarına son sürat devam ediyor. Sporcularımıza moral vermek ve tüm Türkiye’yi Samsun’a davet etmek için #SessizSedasız sloganıyla özel bir video hazırlandı.

18-30 Temmuz’da Samsun’da düzenlenecek 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nda sayılı günler kala, Deaflympics 2017’de mücadele edece 294 Türk sporcu, çalışmalarının son aşamasına geldi.

Atıcılık, atletizm, futbol, güreş, karate, oryantiring ve yüzme branşlarının kadroları Ankara’da; badminton, basketbol, bisiklet, bowling, golf, hentbol, masa tenisi, plaj voleybolu, tekvando, tenis ve voleybol branşlarının kadroları ise Samsun’da yaptıkları son kamplarının ardından Olimpiyat Köyü’ne yerleşmeye başladı.

Deaflympics’te mücadele edecek sporcularımıza moral vermek ve tüm Türkiye’yi Samsun’da 18 Temmuz’da düzenlenecek açılış seremonisine davet etmek için #SessizSedasız sloganıyla özel bir video hazırlandı. 

97 ülkeden 3 binin üzerinde sporcunun, antrenör ve delegelerle birlikte 5 binin üzerinde katılımcının mücadele edeceği 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları, hem Türk spor tarihinin hem de Deaflympics tarihinin en büyük organizasyonu olacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4