banner377

Termespor Olanğüstü Kongresi Gerçekleştirildi

Termespor Kulübü 31 Ocak 2018 Çarşamba günü olağanüstü kongresini Terme Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Hüseyin KAMBUR’un aday olmadığı kongrede, Oğuzhan DURAN Başkanlığındaki tek yönetim kurulu listesi oylandı ve oy birliğiyle yönetim kurulu seçildi.

 Termespor Olanğüstü Kongresi Gerçekleştirildi ABONE OL

Terme’lilerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda,  Terme Belediye Başkanı Şenol KUL da sporseverleri yalnız bırakmadı. Genel kurulda ayrıca bir konuşma yapan Başkan KUL; “Değerli Termeliler ve Termespor sevdalıları. Tek adaylı bir seçim olmasına rağmen bu kadar kalabalık bir katılım olması beni son derece memnun etmiştir. Bu resim, Termemizin takımımıza ve spora verdiği önemin bir göstergesidir. Artık Termesporumuzun kurumsallaşma zamanı gelmiştir. Kulübümüze bir tesisi ivedilikle kazandırmalıyız. Burada biz Terme Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getireceğiz. Ancak bu tesisin yapımında sadece belediye ve yönetimden bir şeyler beklemek haksızlık olur. Terme aşığı ve Termespor sevdalısı  herkes bu süreçte üzerine düşen görevi yapacaktır. Eğer Takımımızın yükseldiği liglerde kalıcı olmasını istiyorsak, iyi bir tesis ve kalıcı gelirler üretmek zorundayız. Aksi halde Süper Ligde top oynayıp, bugün amatör liglerde top koşturan nice takımlar görebilirsiniz.” Dedi.
Katılım sağlayan delegelerin tamamının oyunu alarak yeni başkan seçilen Oğuzhan DURAN, yönetim kurulu adına bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Kendilerin bu göreve layık gören tüm delegelere ve genel kurula misafir olarak katılan katılımcılara teşekkür ederek sözlerin başlayan DURAN; “Değerli Termespor sevdalıları arkadaşlarım. Şahsıma ve arkadaşlarıma duymuş olduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz teveccüh neticesinde Termespor’umuzun  yönetimine talip olduk. Sizlerin bizlere duyduğu bu güveni asla boşa çıkarmayacağız. Belediye Başkanımız Sayın Şenol KUL’un da ifade ettiği gibi, artık kulübümüze yakışır bir tesisi inşa etmenin vakti gelmiştir. Futbolcularımıza sunacağımız fiziki ortamlar onların performansını olumlu yönde etkileyecektir. Olmazsa olmaz olarak gördüğümüz Termespor Alt Yapı çalışmalarına yarından tezi yok başlıyoruz. İyi ve kaliteli sporcular yetiştirmek için, bunları keşfetmek için alt yapı sorumlusu arkadaşlarımızla birlikte okullarımızla irtibat halinde olacağız. Onlara turnuvalar yapıp, yeteneklerini ortaya çıkarmak zorundayız.  Hem Terme hem Türkiye futboluna iyi isimler kazandırmayı hedefliyoruz. Taraftar gruplarımızdan söz aldık. Artık hep beraber koordineli şekilde hareket edeceğiz. Tek ses, tek yürek olacağız. Termesporumuzu, futbolcusuyla, yönetimiyle, taraftarıyla, sporseverleriyle el birliğiyle daha iyi yerlere taşıyacağız. Bizleri bu günümüzde yalnız bırakmadığınız için yönetim kurulum adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Yine değerli vakitlerinden ayırıp, Termespor için burada olan çok kıymetli Belediye Başkanıma, İlçe Emniyet Müdürüme, Şoförler Odası Başkanıma hassaten teşekkürlerimi sunarım. Herşey Terme için, Herşey Termesporumuz için..”diyerek sözlerini tamamladı.
Termespor Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. Başkan Oğuzhan DURAN, Mustafa ALEMDAR,Turhan KUL,  Kemal KAHVECİ, Ömer ZORLU, Sabri ALEMDAR, Müslüm ÇAMUROĞLU, Ayhan YETİM, Mahmut ÇELEBÇİ, Merih KARGI, Halil KARAÇUHA, Ali KOLCU, Bahattin KARAKAŞ, Oktay ALTUN,Kadir ARSLAN, Ercan KAYA, Samet AYAN ve Yusuf Ethem OCAK.   

 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner379

banner381

banner4

banner378