banner341

TMVFL Futbol Liginde 10. Hafta Maçları Oynanacak

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu Orta Karadeniz Bölgesinde onuncu hafta karşılaşmaları hafta sonu oynanacak.

TMVFL Futbol Liginde 10. Hafta Maçları Oynanacak ABONE OL

MAÇLAR PAZAR GÜNÜ OYNANACAK
TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde ikinci yarıda ki onuncu hafta karşılaşmalarında; lider Samsun Masterler takımı ile Ayancık Veteranlar takımı Samsun'da, Boyabat Veteranlar takımı ile Çorum Hattuşa Masterler takımı ile Boyabat'ta karşılaşırken Durağan Veteranlar takımı Ünye Şöhretler takımı ile pazar günü Durağan'da karşı karşıya gelecekler. Bafra Veteran takımı ise bu haftayı bay geçirerek dinlenecek.

9. HAFTA MAÇLARINDA ALINAN SONUÇLAR
TMVFL Orta Karadeniz Bölgesi 9. hafta maçlarında; lider Samsun Masterler FK takımı deplasmanda Bafra Veteranlar takımı 3-0, Çorum Hattuşa Masterler takımı ise Durağan Veteranlar takımını 7-1 yendi. Ayancık Veteranlar & Boyabat Veteranlar oynanmayan maç ile ilgili karar önümüzde ki günlerde verilecektir.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu ile ilgili tüm bölgelerde ki takımların maç fikstürünü, sonuçlarını, puan durumlarını, takım bilgilerini federasyonun www.tmvfl.com.tr internet adresinden inceleyebilir, ligi takip edebilirsiniz.

TMVFL ORTA KARADENİZ BÖLGESİ 10. HAFTA MAÇ PROGRAMI

SAMSUN MASTERLER FK - AYANCIK VETERANLAR
TARİH: 09.02.2020
GÜN: PAZAR
SAAT: 14:00
YER: DİKBIYIK SUNİ SAHA SAMSUN

BOYABAT VETERANLAR - ÇORUM HATTUŞA MASTERLER
TARİH: 09.02.2020
GÜN: PAZAR
SAAT: 16:00
YER: DAYLI STADI BOYABAT

DURAĞAN VETERANLAR - ÜNYE ŞÖHRETLER
TARİH: 09.02.2020
GÜN: PAZAR
SAAT: 16:00
YER: DURAĞAN ŞEHİR STADI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4