banner341

Yalçın Kılınç özür diledi

Samsunspor’un defans oyuncusu Yalçın Kılınç, Hacettepe maçında atılan 2. gol sonrasında tribünlere karşı yaptığı hareketten dolayı taraftarlardan özür diledi.

Yalçın Kılınç özür diledi ABONE OL

Samsunspor’un defans oyuncusu Yalçın Kılınç'ın Hacettepe maçında atılan 2. gol sonrasında tribünlere karşı yaptığı hareket taraftarın büyük tepkisini çekmiş, sosyal medyada gündem olmuştu. 

Tepkilerin büyümesi üzerine özür dileyen Samsunspor’un defans oyuncusu Yalçın Kılınç şunları söyledi; "Hacettepe maçının uzatma dakikalarında gelen galibiyet golü sonrası takım arkadaşlarım ile birlikte sevindiğim sırada bir anlık refleks ile yaptığım hareketin yanlışlığının farkındayım. Bizlere bugüne dek, her türlü desteği ve ilgiyi gösteren büyük Samsunspor taraftarının ve camiasının beklentilerine tam olarak karşılık verememenin yarattığı stres ve duygu patlaması sonrası, yaptığım refleksin kabul edilemez olduğunu iyi biliyorum. Çok üzgün ve mahcubum. Bu nedenle, en samimi duygularım ile büyük Samsunspor taraftarından özür diliyor, haklarını helal etmelerini istiyorum.
Yalçın Kılınç"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4