banner341

ACCA’dan Z Kuşağı araştırması!

ACCA’in Araştırması “Z Kuşağı”nın İş Dünyası ve Gelecek Hakkındaki Görüşlerini Ortaya Çıkaracak.

ABONE OL

Küresel muhasebe ve finans meslek kuruluşu ACCA, Z Kuşağı olarak da bilinen yeni neslin gelecek, eğitim, kariyer tercihleri, iş dünyası, muhasebe ve finans alanına dair düşünce ve hedeflerine ışık tutmak amacıyla “Generation Z” isimli küresel bir araştırma gerçekleştiriyor.
Türkçe’ye de çevrilen, yükseköğrenim gören veya halihazırda iş gücüne katılmış 18-25 yaş aralığındaki gençlere açık olan araştırmaya, Türkiye’den de 10 Aralık Perşembe gününe kadar katılım sağlanabilecek.
Küresel muhasebe ve finans meslek kuruluşu ACCA (Fermanlı Ruhsatlı Muhasebeciler Birliği), Uluslararası Muhasebeciler Federasyonu IFAC ile birlikte tüm dünyada yükseköğrenim gören veya halihazırda iş gücüne katılmış 18-25 yaş aralığındaki “Z Kuşağı”na yönelik bir araştırma gerçekleştiriyor.
“Generation Z” adını taşıyan araştırma, geleceğin iş gücü olan yeni neslin eğitim ve kariyer tercihleri, iş dünyası ve özellikle muhasebe ve finans mesleğiyle ilgili genel görüşlerini anlamayı hedefliyor. Araştırma ayrıca “Z Kuşağı”nın işverenlerden ve iş hayatından beklentileri, değerleri, gelecekleri hakkında düşünceleri ve hedeflerini de saptamayı amaçlıyor.
Türkçe’ye de çevrilen, araştırmaya, Türkiye’den de 10 Aralık Perşembe gününe kadar katılım sağlanabilecek. Online olarak yapılan araştırmaya üniversitelerimizde eğitim gören yabancı öğrencilerin katılımı için İngilizce bağlantı da bulunuyor.
Araştırmaya bağlantıdan katılım sağlanabiliyor.

https://research.verveengine.co.uk/WebProd/cgi-bin/askiaext.dll?Action=StartSurvey&SurveyName=4579_GenZ_C

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4