banner341

Amazon Project Zero yedi yeni ülkede hizmete açıldı

Amazon’un hizmet verdiği on yedi ülkede markaları koruyan ve güçlendiren Project Zero, pazaryerlerindeki sahte ürün satışını sıfıra indirmeyi hedefliyor.

Amazon Project Zero yedi yeni ülkede hizmete açıldı ABONE OL

Amazon bugün yaptığı açıklamayla Amazon Project Zero girişiminin Türkiye, Avustralya, Brezilya, Hollanda, Suudi Arabistan, Singapur ve BAE’nin dahil olduğu yedi yeni ülkede daha hizmete açıldığını duyurdu. Eklenen yedi yeni ülke ile Amazon pazaryerlerinin bulunduğu toplamda on yedi ülkeyi kapsayan Project Zero, Amazon’un gelişmiş ve yenilikçi yapay zekâ teknolojisini markaların gireceği detaylı bilgilerle harmanlayarak sahte ürün satışlarını sıfıra indirmeyi hedefliyor.
Amazon’un müşterilerine her daim orijinal ürünler sunmak adına uzun süredir yürüttüğü çalışmalar ve yatırımlar sonucu ilk kez 2019 yılında kullanıma sunulan Project Zero, aralarında Arduino, BMW, ChessCentral, LifeProof, OtterBox, Salvatore Ferragamo ve Veet’in de bulunduğu, 10,000’in üzerinde global marka ve yeni girişim tarafından destekleniyor.
Amazon Global Müşteri Güvenliği ve Satıcı Desteğinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dharmesh Mehta,“Amazon olarak tüm müşterilerimizi ve birlikte çalıştığımız markaları korumak adına kararlı bir şekilde çalışmalar yürütüyoruz. Project Zero, markaları ve özellikle projenin üç kolunu da kullanacak tüm firmaları korumak adına atılmış büyük bir adım,” dedi.
Bünyesinde birçok global marka barındıran, dünyanın önde gelen otomotiv markalarından BMW’dan yapılan açıklamada, “Project Zero, Amazon üzerinde markamızı koruyan pratik ve güçlü bir araç. Amazon’un markalarımızı korumak adına kullanıma soktuğu sistemleri takdir ediyoruz,” ifadeleri kullanıldı.
Food Huggers kurucusu ve CEO’su Adrienne McNicholas, “Project Zero’nun farklı pazaryerlerinde uygulanacak olması bizleri heyecanlandırıyor. Program, şu ana kadar markalarımızı koruma konusunda oldukça pozitif bir sonuç verdi. Amazon’un dünyanın her yerindeki markaları korumak adına kararlılığının devam ettiğini görmekten dolayı mutluluk duyuyoruz,” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4