Dağdeviren NFT ve Metaverse aleminde! Elif Dağdeviren kimdir?

Elif Dağdeviren, henüz çok az kimsenin adını bildiği 90’lı yıllarda internetin geleceğini görerek ortağı ile beraber Türkiye’nin ilk portal’ni kurmuştu.

Dergi ve gazete yayın yönetmenliği, aralarında Dondurmam Gaymak, İftarlık Gazoz gibi filmlerin yapımcılığı, televizyon programları gibi medyatik işlerin yanı sıra farklı internet projelerine de imza atan Elif Dağdeviren, alanlarında güçlü üç iş ortağıyla birlikte platform kurarak NFT ve Metaverse dünyasına öncü bir giriş yaptı.
ZB iletişim'den aldığımız bilgiye göre; Elif Dağdeviren, henüz çok az kimsenin adını bildiği 90’lı yıllarda internetin geleceğini görerek ortağı ile beraber Türkiye’nin ilk portal’ni kurmuştu. 
Elif Dağdeviren ile 2000’li yılların başında Metaverse’ün ilk temsilcilerinden kabul edilen Gazogen’i yaratan tasarımcı, girişimci, 13 yıldır Altın Örümcek jüri üyesi olan Murat Canbaz; Türkiye’nin ilk cryptocurrency değişim platformunun kurucusu, globalde de ilkler arasına giren blockchain projelerine de imza atan girişimci Ahmet Hakan Özgür; pek çok ünlü ismin dijital stratejilerini oluşturan ve hayata geçiren, EPOKS markasının kurucusu, melek yatırımcı Volkan Çelik bir araya gelerek dijital dünya, kripto varlıklar, sanat, medya ve eğlence sektörlerindeki bilgi birikimlerini bir marka altında yeni nesil bir platformda topladılar.
Dört ortak; sanata, yaratıcılığa, hikayelere, hayallere değer veren, merkeziyetsiz ve şeffaf bir geleceğin peşinde olan, ekolojik sorumlu bakış açıları ile kendileriyle aynı değerlere sahip kişilerden oluşan güçlü, güvenilir, sorumlu ve eğlenceli bir topluluk yaratmayı amaçlıyor.
Geleceğin çok evrenli Multiverse’ünde güvenli ve güçlü bir şekilde yer almak isteyen sanatçı, NFT üreticisi, koleksiyoner, marka, ajans ve meraklıları bu topluluğunun bir parçası olmaya davet eden MANZA.io; dijital varlıklar, stratejiler, temsil, geliştirme konularında çözüm ve iş ortaklıkları yapacak.
Platform kullanıcılarına bir dizi fırsatı bir arada sunmanın yanı sıra markalar, ünlü isimler ve her türlü ajans ile de uzun vadeli ilişkiler kuruyor ve onların da Multiverse’de güçlü ve güvenilir bir şekilde var olması ve temsili ile ilgili projeler ve stratejiler geliştiriyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2022, 23:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344