banner341

Facebook, WhatsApp, İnstagram neden çöktü? Facebook, WhatsApp, İnstagram ne zaman düzelecek!

Facebook, WhatsApp ve Instagram çöktü! Sosyal medya devlerinden peş peşe açıklama geldi. Facebook, WhatsApp ve Instagram neden çöktü? Facebook, WhatsApp ve Instagram ne zaman düzelecek! herkes bu soruların cevaplarını arıyor.

Facebook, WhatsApp, İnstagram neden çöktü? Facebook, WhatsApp, İnstagram ne zaman düzelecek! ABONE OL

Popüler sosyal medya uygulamaları WhatsApp, Facebook ve Instagram'a 18.41'den bu yana erişilemiyor. Sosyal medya devleri, peş peşe yaptığı açıklamalarla sorunun çözümü için çalıştıklarını belirtti. 
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ise konuyla alakalı olarak "Whatsapp, Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir" dedi.
Çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook ile birlikte aynı şirket çatısı altında faaliyet gösteren WhatsApp ve Instagram'a 18.41 itibariyle erişilemiyor. Uygulamalara erişemeyen kullanıcılar, Twitter'dan mağduriyetlerini dile getirdiler.
"İŞLERİ NORMALE DÖNDÜRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"
Konuyla ilgili WhatsApp'tan açıklama geldi. Şirket, "Bazı kişilerin şu anda WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede buraya bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler!" ifadelerini kullandı.
FACEBOOK: KISA SÜREDE NORMALE DÖNMESİ İÇİN ÇALIŞYORUZ
Facebook'tan yapılan açıklamada, şirketin ürünlerine erişim sorunu olduğunun farkında olduklarını ve uygulamaların en kısa sürede normale dönmesi için çalıştıkları bildirildi.
INSTAGRAM: BİZİMLE KALIN
Instagram'dan yapılan açıklamada ise, "Instagram şu anda biraz zor zamanlar geçiriyor. Kullanırken sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bizimle kalın, biz varız!" denildi.
BAKANLIK: SORUN GLOBAL KAYNAKLI
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter'dan konuya ilişkin yaptığı paylaşımda " Whatsapp, Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4