Metaverse, NFT ve Web 3.0 Art Tech For Good Summit 2022'de

Art & Tech For Good Summit 2022'de paneller, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimleri, NFT sergi, Digital Art Party, dijital sanatı ve müziği bir araya getirecek konserler ve özel söyleşiler gerçekleşecek.

Metaverse, NFT ve Web 3.0 Art Tech For Good Summit 2022'de

Art & Tech For Good Summit 2022 ne zaman , Art & Tech For Good Summit 2022 nerede, Art & Tech For Good Summit 2022 katılımcıları, Art & Tech For Good Summit 2022 konuşmacıları, Güneş ve Ezgi Alaş konseri ne zaman? Art & Tech For Good Summit 2022 katılan sivil toplum kuruluşları, Art & Tech For Good Summit 2022'nin amacı, Art & Tech For Good Summit 2022 hakkında gibi sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsininiz.
Art & Tech For Good Summit ne zaman nerede yapılacak? 13-14-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’de; konusunda uzman konuşmacıların yer alacağı paneller, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimleri, NFT sergi, ‘Digital Art Party’, dijital sanatı ve müziği bir araya getirecek konserler ve özel söyleşiler gerçekleşecek. Sürdürülebilirlik, sanat, girişimcilik, teknoloji ekosisteminin günümüzdeki buluşma noktası olan Metaverse, NFT ve Web 3.0’ı odağına alan zirve, katılımcılara ücretli ve ücretsiz geniş bir program sunuyor. 


42 Maslak’ta yer alan ve şehrin sanat, teknoloji, iyilik merkezi olan goodspaces, bu yıl ilkini gerçekleştireceği ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022 ile dönüşüm yolculuğundaki merak edilenleri tek bir zirvede sunuyor. Türkiye’den ve dünyadan konusunda uzman konuşmacılar eşliğinde gerçekleşecek panellere ev sahipliği yapacak olan zirve, 3 gün boyunca farklı etkinliklerle özgün bir deneyim sunacak. 
ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022, etkileyici bir NFT sergisine ev sahipliği yapacak. 3 gün boyunca goodspaces Exbition Hall, Artopol Art Gallery, Yiğit Yazıcı 42 Maslak Atelier ve Luca Fine Art’ta ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek sergi özel söyleşilerle daha da renklenecek.  
13 Mayıs Cuma akşamı dijital sanatı ve müziği bir araya getirecek, BeeGee ve Hakan Yılmaz‘ın performans sergileyeceği sıra dışı ‘Digital Art Party’de katılımcılar bambaşka bir deneyim yaşayacak.


14 Mayıs Cumartesi günü, sürdürülebilirlik, sanat, girişimcilik, teknoloji ekosisteminin günümüzdeki buluşma noktası olan Metaverse, NFT ve Web 3.0, Türkiye’den ve dünyadan konusunda uzman konuşmacıların özgün içerikleriyle karşımıza çıkacak. Kültür & sanat, medya, yaratıcılık sektörlerinin önde gelen isimleri, goodspaces sergi ve etkileşim alanı ve ESA Espor Arena’da gerçekleşecek panellerde farklı konu başlıklarıyla yeni dünyadaki dönüşümün altını çizecek. Moderatörlüğünü Levent Erden’in yaptığı, keynote speaker’ı David McWilliams olan panelde; Refik Anadol, Haluk Levent, birçok sanatçı, iş insanı ve sivil toplum kuruluşu lideri yer alacak.
goodspaces, ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’nin son gününde, 15 Mayıs’ta tüm gün ‘iyilik’ diyecek. Bilim, teknoloji, eğitim, çevre, kültür, sanat faaliyetleri sürdüren sivil toplum örgütlerinin katılımıyla gerçekleşecek Toplumsal Fayda Günü’nde toplumsal farkındalık yaratacak etkileyici ve ücretsiz bir panel gerçekleşecek. Kadın Girişimcileri Derneği (KAGİDER), (WWF) Dünya Doğayı Koruma Vakfı, Habitat, Yuvam Dünya, Ahbap, TÜRKONFED sözcüleri bu anlamlı panelde konuşmacı olarak yer alacak. Bu özel günde sürdürülebilirliği odağına alan birçok marka da stantlarda ziyaretçilerle buluşacak. 

Art & Tech For Good Summit Program akışı


ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’de, 42 Maslak içerisinde yer alan Nezih Kitabevi’nde özel imza saatleri düzenlenecek. Sanat, teknoloji ve sürdürülebilirlik dönüşümünü odağına alan yazarlar okurlarla buluşacak. Ayrıca; 14-15 Mayıs tarihlerinde yine 42 Maslak içerisinde yer alan Atölye Mayacan’da gerçekleşecek dijital sanat workshop’lar ile çocuklar kendi avatarlarını oluşturacak. 
ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022 kapanışını, goodspaces Exhibition Hall’da, Soul Train İstanbul Ezgi Alaş ve Güneş konseriyle gerçekleştirecek. Güneş'in ilk albümü olarak yayınlanan Atlantis’in 13. şarkısı (kayıp şarkı) ilk defa bu konserde lanse edilecek ve NFT olarak satışa sunulacak. Satışın geliri WWF’e bağışlanacak.
Şehrin sanat & teknoloji ve sürdürülebilirlik zirvesinin sponsorları arasında; Borusan Otomotiv, Pernod Ricard Türkiye, Fuddy, 42 Maslak, ESA Espor Arena, Webrazzi, Onedio, Artful Living, Aposto!, Kiss FM, Next Akademi, Artopol Art Gallery, Türk Lezzet Müzesi, A46 Organizasyon, Effect BCW yer alıyor. 
Art & Tech For Good Summit 2022'de Panellerde konuşmacı olarak yer alacak isimler:
Levent Erden Next Akedemi Başkanı
David Mc Williams Ekonomist, Gazeteci, Yazar, Belgesel Yapımcısı  
Haluk Levent : AHBAP Derneği Kurucusu, Aktivist, Rock Sanatçısı
Fatma Şahin  : Gaziantep Belediye Başkanı
Refik Anadol : Sanat ve Medya Zekası Sanatçısı
Arda Kutsal: Webrazzi Kurucusu ve CEO
Ömür Kula Çapan: Primer Kurucu Ortak
Kaan Kayabalı :Onedio Kurucusu ve CEO'su
Tuncay Tütek :Getir CEO
Alemşah Öztürk: 4129 Grey'in Chief Happiness Officer Kurucusu, Teknoloji Girişimcisi
Kına Demirel: MIMEDA Genel Müdürü
Nafiz Karadere: Doğuş Medya Grubu Başkanı, WWF Türkiye Genel Başkanı
Akan Abdula: Yazar, Girişimci
Gamze Çuhadaroğlu: SVP Plant Based Acceleration Danone at Danone Dairy
Emrah İnce: Tekfen Tarımsal Araştırma Üretim ve Pazarlama A.Ş Genel Müdürü 
Sefa Yamak:  NFT Fotoğraf Sanatçısı
Şahika Ercümen: Serbest Dalışçı ve Sualtı Hokeyi Oyuncusu
Gökmen Sözen: Sözen organizasyon ve Yayıncılık CEO
Dilara Koçak: Sürdürülebilir yaşam aktivisti, beslenme uzmanı
Kıvılcım Pınar Kocabıyık: Yuvam Dünya Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
Emine Erdem: KAGİDER Başkanı
Tülye  Komşuoğlu Sekendiz: YYKD Sürdürülebilirlik Komitesi Eş Başkanı, Macrocenter Yönetim Direktörü
Görgün Taner: IKSV Genel Müdürü
Yeşim Gürer Oymak: IKSV Başkan Yardımcısı
Fatma Nur Ger: TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi
Arhan Kayar: İstanbul Sanat Tanıtım ve Araştırma Vakfı Başkanı, Dream Design Factory
Barış Güleç: Farmobile ve esebze.com kurucu ve CEO
Ahu Serter: TTGV Yönetim Kurulu Üyesi, Contemporary İstanbul Danışma Kurulu Üyesi
Ahmet Akın: Marka ve İletişim Danıışmanı
Afşin Avci: Inflow Network Kurucu Ortağı
ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’de yer alacak STK’lar;  
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP)
Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF)
TÜSİAD
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (IKSV)
Ahbap
Kadın Girişimcileri Derneği (KAGİDER) 
Habitat
Yuvam Dünya
Next Akademi
Teknolojide Kadın Derneği (Wtech), Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği
Yaratıcı Endüstriler Konseyi Derneği, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği
TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği)
TÜRKONFED
TTGV
Sedefed
Yekon
Per Yön
AÇEV
Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER)
Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV)
Yanındayız Derneği
YenidenBiz Derneği
Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD)

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2022, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344