Publicis Groupe Amazon iş birliği! Tolga Toksöz kimdir?

Publicis Groupe Türkiye, Amazon Türkiye iş birliğiyle Amazon DSP reklam modelini Türkiye’de ilk defa lanse eden iletişim gruplarından biri oldu.

Publicis Groupe Amazon iş birliği! Tolga Toksöz kimdir?

Publicis Groupe Türkiye, e-ticaret devi Amazon’un yeni hedef kitlelere erişebilmeyi sağlayan programatik reklam satınalma platformu olan Amazon DSP’yi Samsung ve Karaca markaları için kullanıma aldı.  
Publicis Groupe Türkiye, Amazon Türkiye iş birliğiyle Ocak ayında gerçekleştirilen Amazon Ads Academy sertifika eğitimlerini (Amazon Bootcamp) tamamladı. Eğitimlerin ardından Grubun hizmet verdiği markalarla birlikte hayata geçirilebilecek yeni potansiyel çalışma alanları da belirlendi. Amazon Ads’in yeni programatik reklam platformu Amazon DSP, Grubun markaları arasında ilk defa Samsung ve Karaca için hayata geçirildi.
Publicis Groupe Türkiye E-Ticaret Direktörü ve İş Geliştirme Partneri Tolga Toksöz, Grubun Amazon Türkiye ile olan iş birliği hakkında şunları söyledi: “Publicis Groupe Türkiye’nin 20’ye yakın uzmanlık alanının güçlü kollarından biri olan Publicis Commerce ekibimiz ile Amazon Türkiye; eğitim sürecinden yayın aşamasına kadar, tek bir takım olarak hareket etti. Bu sayede oyunun kurallarını değiştirecek stratejiler ile markalarımıza hizmet sağladık. 8 ay boyunca süren çalışmalarımız doğrultusunda Amazon'un Türkiye DSP lansmanının ilk ortaklarından biri olduk. Türkiye’deki DSP Platformları arasına eklenen Amazon’un, sektörün yeni yönlere doğru ilerlemesi, yeni rekabet ve fırsat ortamlarının yaratılması yönünde gelişen bu sürece dahil olan ilk ajanslardan biri olarak konumlanmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu süreçte Publicis Groupe'un ‘Power of One’ iş modeli ile ilerlememiz, markaların stratejilerine uyumlu olacak şekilde lansmanın gerçekleştirilmesinde büyük avantaj sağladı. “One Team” yapılarımızdan Karaca ve Samsung markaları ile lansmanın ilk günü tüm kurulumları tamamladık. Önümüzdeki dönemde değişen oyunun yeni kurallarını, hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın hayatına dahil etmeyi ve markalarımızın hedefleri doğrultusunda birlikte yürüyeceğimiz yeni fırsat alanları yaratmayı amaçlıyoruz.” 
Publicis Groupe Türkiye ne iş yapar? Publicis Groupe Türkiye hakkında bilgi!
Publicis Groupe iletişimde küresel bir liderdir. Grup, pazarlama dönüşümü ve dijital iş dönüşümünü bir araya getirirken, danışmanlıktan uygulamaya değer zincirinin her adımında yer almaktadır. Publicis Groupe, kişiselleştirmeyi daha geniş ölçekte yapabilmeleri adına müşterilerinin dönüşümlerine odaklanan ayrıcalıklı bir iş ortağıdır. Grup ana odağındaki dört alan olan iletişim, medya, veri ve teknoloji ve bunların altındaki on uzmanlığa odaklanmıştır. Bütünleşik ve esnek organizasyon yapısı sayesinde, müşterilerin tüm uzmanlık alanlarına, her pazarda kolayca erişebilmeleri mümkün kılınmaktadır. 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Publicis Groupe, yaklaşık 87.000 çalışan istihdam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2022, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344