Samsun'da e-ticaret zirvesi yapılacak

Samsun İnovasyon Ajans'ın organize ettiği Samsun Kobilerle E-Ticaret Zirvesi, cumartesi günü gerçekleştiriliyor.

Samsun'da e-ticaret zirvesi yapılacak

Samsun'da 'E-Ticaret' ile ilgilenen işletmeler ve girişimcileri hedef alarak onlara katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Samsun Kobilerle E-Ticaret Zirvesi 2022 etkinliği, 12 Şubat Cumartesi günü Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenleniyor.

ALANINDA UZMAN İSİMLER KATILIYOR
Türkiye'nin en iyi SEO uzmanlarından Site Destek Dijital Performans ve Reklam Ajansı kurucusu Ayhan Karaman, Samsun Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Strateji Uzmanı Berna Nur İşçimen, Maunaup Dijital Reklam Ajansı Kurucusu Dijital Pazarlama Uzmanı Caner Sağır ve Açı Eğitim Kurumları Kurucusu Necmettin Türkekul gibi kendi alanında uzman konuşmacıların yer alacağı etkinlik, saat 13.00'te başlayacak.

'FİRMAMIZI NASIL MARKA YAPABİLİRİZ?'
Samsun merkezli İnovasyon Ajans'ın düzenlediği, girişimedestek.com partnerliğindeki etkinlikte konuşmacılar, 'Sosyal Medya Stratejileri','E-Ticarette Pazarlama', 'Firmamızı Marka Nasıl Yapabiliriz' gibi konu başlıklarında sunumlar gerçekleştirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344