Singapur’un önemli acentecileri Samsunda

Pazar çeşitliliğini artırmaya çalışan Karadeniz bölgesi turizmcileri Singapur’un en büyük 8 acente yetkilisini Amasya, Samsun, Giresun ve Rize’de ağırladı.

Singapur’un önemli acentecileri Samsunda ABONE OL

THY, TÜRSAB ve Tempel Turizm in katkıları ile gerçekleşen organizasyon ile Singapur’un önemli acentecileri Karadeniz bölgesini gezdi ve Samsunda turizmcilerle bir araya geldi.

Organizasyona destek veren Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneğinin Başkanı Murat Toktaş “ Bölgemizin pazar çeşitliliğini artırmak için Karadeniz’e ilgi duyan bütün ülkelerle iletişime geçiyoruz. Singapur’a çalışan Tempel Turizm aracılığı ile özellikle Amasya ya ya ilgi duyduklarını bölgemizi tanımak istediklerini öğrenince çalışmalara başladık. Bu kapsamda THY, TÜRSAB ve Tempel Turizm in katkıları ile bölgemize gelen acentecileri KATİD üye tesislerinde misafir ettik ve bölgemizi gezin tanıtımını yaptık” Dedi. 
Singapur bizim için yeni pazar olabilir
Singapurlu acentecilerin bölgeyi beğendiğini söyleyen Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Yönetim kurulu üyesi ve KATİD Başkanı Murat Toktaş “ En son Samsunda bölge otelci ve acenteci arkadaşlarımızı gelen misafirlerimizle bir araya getirdiğimizde olumlu geri dönüşler aldık. Singapur için Karadeniz bölgesi yeni bir destinasyon olabilir. Tek Pazar bağımlılığından kurtulmak için gerekli çalışmaları yapmaya devan edeceğiz.” Dedi
Toplantıda konuşma yapan THY Singapur yetkilisi ise “THY olarak yeni pazarlar açma çalışmalarımız kapsamında Amasya ve Karadeniz bölgesini hedefliyoruz. Bölgeye destek vermeye devam edeceğiz buradaki tarihi dokunuz ve alışveriş imkanı Singapurlu acentelerin dikkatini çekiyor.” dedi 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 04:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4