Telefonunuz internete bağlı olmasa dahi WhatsApp Web kullanabileceksiniz!

WhatsApp Web bir süredir beklenen özelliği nihayet sunuyor. İşte detaylar.

Telefonunuz internete bağlı olmasa dahi WhatsApp Web kullanabileceksiniz!

WhatsApp nihayet web sürümü için beklenen özelliği sunduğunu duyurdu. Daha önce WhatsApp web uygulamasını kullanabilmeniz için telefonunuzun internete bağlı olması ve WhatsApp uygulamasının açık olması gerekiyordu. Popüler uygulama Beta sürümü ile bu zorunluluğu ortadan kaldırmıştı.
Teknolojioku.comun haberine göre; Yayınlanan güncelleme ile birlikte artık WhatsApp Web için getirilen bu özellik geniş bir sürümle herkesin kullanımına sunuldu. Artık telefonunuz internete bağlı olmasa dahi WhatsApp Web kullanabileceksiniz.
Çoklu cihaz desteği kullanıcılar tarafından da uzun süredir isteniyor. WhatsApp bu isteğin üzerine bir süredir çalışıyordu. Beklenen özellik nihayet yeni bir güncelleme ile herkese sunuldu. WhatsApp 2.2142.12 sürümü ile birlikte artık telefona bağlı kalmadan web uygulamasını kullanabileceksiniz.
WhatsApp uygulamasını bilgisayarında kullanmak isteyenler dilerlerse web uygulamasını indirebilir ya da tarayıcıdan WhatsApp'a ulaşabilirler. WhatsApp ayrıca web sürümüne özel farklı özellikler daha sundu. Bunlar arasında foto editörü ve çıkartma önerme yer alıyor. WhatsApp ayrıca Web yazışmaları için de artık uçtan uca şifreleme özelliği sunduğunu duyurdu. 
Uçtan uca şifreleme sayesinde kullanıcıların konuşmaları güvence altında olacak. Malum WhatsApp gizlilik konusunda çok iyi bir yıl geçirmedi. Şirket yeni gizlilik sözleşmesi sebebiyle bir çok kullanıcısını kaybetti. Şirket şimdi kullanıcılarına sunduğu bu yeni güvenlik özellikleriyle itibarını geri kazanmaya çalışıyor gibi görünüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344