banner438

Vodafone Metaverse mağazası adresi belli oldu

Vodafone, metaverse’teki ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor. Vodafone ürün ve hizmetlerine sanal evrende erişme kolaylığı sunulacak.

Vodafone Metaverse mağazası adresi belli oldu

Vodafone, metaverse’teki ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor. Çok yakında Decentraland’de “66,-1 parsel” lokasyonunda açılacak olan Vodafone Metaverse Mağaza’da müşterileri kişisel dijital asistan TOBi karşılayacak. 
Müşteriler, Vodafone’un yeni nesil perakende anlayışına uygun olarak tasarlanacak mağazada yeni nesil bir dijital deneyim yaşayarak teknolojiyle ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, Vodafone’un ürün ve hizmetlerine ulaşabilecek. Vodafone Türkiye, Vodafone Metaverse Mağaza ile Vodafone Grubu ülkeleri arasında metaverse’te mağaza açan ilk ülke olacak.  
Vodafone Metaverse adresi
Vodafone Metaverse Mağaza’ya https://play.decentraland.org/?island=I1g9nl&position=66%2C-2&realm=unicorn linkinden ulaşılabilecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344