banner433

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis: Vezirköprü Belediye Başkanı Edis'ten karantina açıklaması

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ilçelerinde karantinaya alınan Ovacık Mahallesi ile ilgili yaptığı açıklamada, belediye olarak tüm önlemleri aldıklarını, mahalle sakinlerinin hiçbir konuda mağdur edilmeyeceğini söyledi.


Samsun Valiliği'nin yaptığı açıklamayla birlikte Ovacık Mahallesi'ne giriş ve çıkışların yasaklandığını ifade eden Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, "Biz belediye olarak daha önce de yaptığımız gibi dezenfektan ve ilaçlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar Vezirköprü'de hiçbir vatandaşımızı  mağdur etmedik. Karantinaya alınan Ovacık Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarımıza da hiçbir mağduriyet yaşatmadan tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız. Öncelikle vatandaşlarımızın sağlıklarına kavuşması bizim önceliğimiz. Samsun'a ve Vezirköprü'ye çok geçmiş olsun" dedi.

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344