banner341

1965 Samsunspor Derneği ilk toplantısını yaptı

Samsun'da bir süre önce faaliyetlerine başlayan 1965 Samsunspor Derneği (1965 SSDER) üyeleri arasında tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenlendi.

1965 Samsunspor Derneği ilk toplantısını yaptı ABONE OL

Samsun'da Yılport Samsunspor'a katkı sağlamak ve destek olmak amacıyla kurulan Samsunspor sevdalıları tarafından kurulan 1965 Samsunspor Derneği, kuruluş çalışmalarını tamamladı. Derneğin kurucu ve yeni üyeleri arasında tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenlendi. 
Sam Time Kafe'de dernek Kültür Sanat ve Organizasyon Komitesi'nce düzenlenen "Tanışma-Kaynaşma Toplantısı"nda konuşan 1965 Samsunspor Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Yıldırım, üyelere dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, ''Samsunspor sevdalıları olarak bir araya geldik. Tek amacımız var, Samsunspor. Dernek üyelerimiz arasından birlik ve beraberliği arttırmak adına sürekli etkinlikler düzenleyerek bir araya geleceğiz'' diye konuştu.


Toplantıda konuşan 1965 Samsunspor Derneği Genel Sekreteri Fırat Kızıl, düzenlenen etkinlik ve yapılan projeleri üyelere aktarırken, Samsunspor Kulübünün başlatmış olduğu "Hatıra Kombine" ve yeni sezon forması alarak takımına destek çıkılmasını istedi.
Dernek yönetici ve üyeleri, toplantı sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4