35 yaş üstü de aşı olabilecek! Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan açıklama

35 yaş üstü vatandaşların Yarın itibariyle aşılanacağı müjdesini veren Bakan Koca, "Bu yaz sadece maskelerin yüzümüzü terlettiği son yaz olmayacak, salgın haberlerinden kurtulduğumuz bir yaz olacak" dedi.

35 yaş üstü de aşı olabilecek! Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca'dan açıklama

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığındaki Koronavirüs Bilim Kurulu sona erdi. Toplantıda, azalan vaka sayıları ve hızlı şekilde devam eden aşılama programı değerlendirildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığındaki Koronavirüs Bilim Kurulu sonrası açıklamalarda bulundu.
Aşılamada yeni bir safhaya geçildiğini belirten Bakan Koca, "Her bir vatandaşımıza gösterdikleri sabır için müteşekkirim. Son atak aşı ile zaferi getirecek. Aydınlık günlerin habercisi gün gibi ortadır. Aşılarımızı pek çok meslek grubundan insanlarımızın erişimine açtık. Yarından itibaren 35 yaş üstündeki vatandaşlarımız için de aşı randevularını açıyoruz. Şu ana kadar 37 milyon doz aşı yapıldı" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 19:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344