Annemin Ağacı kampanyası, annenize ağaç hediye edebilirsiniz!

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) anneleri için geleceğe nefes olacak fidanları sahiplenmek isteyenleri www.anneminagaci.com internet sitesine bekliyor.

Annemin Ağacı kampanyası, annenize ağaç hediye edebilirsiniz!

Ormanların korunması, geliştirilmesi ve gelecek nesillere aktarılması için toplumsal farkındalık projeleri yürüten Orman Genel Müdürlüğü (OGM), Anneler Günü’nde annelerine anlamlı bir hediye vermek isteyenleri fidan sahiplenmeye çağırıyor. Bu anlamlı gün için orman mühendisi anne ile kızının hikayesini anlatan bir film hazırlayan OGM, anneleri için geleceğe nefes olacak fidanları sahiplenmek isteyenleri www.anneminagaci.com internet sitesine bekliyor. 


Türkiye orman varlığının korunması ve doğa sevgisinin aşılanması için çeşitli projeler yürüten OGM, özel günlerde vatandaşları fidan bağışına yönlendirecek tanıtımlarına devam ediyor. OGM, her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü için orman mühendisi anne ile kızının hikayesini anlatan duygusal bir film hazırladı. Sosyal medya hesapları üstünden paylaşılan film kısa sürede büyük ilgi gördü. 
OGM ayrıca, “Annemin Ağacı” kampanyası kapsamında www.anneminagaci.com internet sitesi üstünden anneleri için fidan sahiplenenlere dijital olarak hazırlanan isme özel bağış sertifikaları veriliyor.   

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2021, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nofa Akdemir
Nofa Akdemir - 1 yıl Önce

Anneme agaç hediye etmek istiyorum

Zeynep Kürücü
Zeynep Kürücü - 1 yıl Önce

Annemcim anneler günün kutlu olsun. Seni çoook seviyorumm

Adnan  Akıncı
Adnan Akıncı - 1 yıl Önce

OGM ve bakanlık web sitesinde bu haberi teyit eden açıklama yok ne yazık ki

CaNe yanık
CaNe yanık - 1 yıl Önce

Ağaç

Sinem çiçek
Sinem çiçek - 1 yıl Önce

İlk anneler günün kutlu olsun annem uzun yoldan geldim ama iyi ki benim annem oldun anneler günün kutlu olsun

Deniz aksoy
Deniz aksoy - 1 yıl Önce

Sen benim kalbimin içinde olan en güzel şeysin başta annem olmak üzere tüm annelerin anneler günü kutlu olsun. ♡ Mahe aksoy ♡

Ayla Özkaynak
Ayla Özkaynak - 1 yıl Önce

Ànnem güzeler güzeli Annem her anımda yanımda olan biriçik Annem ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN ANNEMMMMM

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344