ASİYAD'dan Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek Projesi

Ankara Samsun Sanayici İşadamı ve Yöneticiler Derneği'nin (ASİYAD) Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek projesinin açılış töreni Ankara'da yapıldı.

ASİYAD'dan Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek Projesi

Ankara Samsun Sanayici İşadamı ve Yöneticiler Derneği'nin (ASİYAD) Gazi Üniversitesi işbirliği ile hayata geçireceği Sağlam Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek projesi düzenlenen törenle uygulamaya girdi
Ankara Gazi Üniversitesinde tanıtımı yapılan 'Sağlam Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek' projesinin açılış törenine Gençlik ve Spor eski Bakanı AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç, Gençlik Spor Bakanlığı Daire Başkanı Abdulhamit Yağmurcu, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız, Genç ASİYAD üyeleri, Sivil Havacılık eski Genel Müdürü Bahri Kesici, sendika başkanları, genç ASİYAD Başkanı Fatih Türlek, Genç ASİYAD Başkan vekili Aydın Şık ile üniversite öğrencileri ve çok sayıda davetli katıldı.
OSMAN YILMAZ: SAMSUNLULARIN ELİ AYAĞI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Sunumunu Yeşim Gürsoy'un yaptığı projenin açılış töreninde konuşan Ankara Samsun Sanayici İşadamı ve Yöneticiler Derneği'nin (ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, "Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek Projesi Ankara’da bulunan genç Samsunluların kişisel kapasitelerini geliştirme, kariyer planlamalarını destekleme, mesleki bilgilerini güçlendirme, istihdam edilme olanaklarını arttırma ve iş hayatına iyi bir başlangıç yapmalarına katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla birçok seminer ve kursları içeren projedir. ASİYAD bünyesindeki iş adamlarının da desteği ile iş ve staj imkanı sağlamayı amaçlayan proje ile Ankara’daki Samsunluların eli ayağı olmaya devam edeceğiz. Samsunlu gençlerimizin her zaman olduğu gibi en büyük destekçisi olacağız." dedi.
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ: SAMSUN KARADENİZ'İN İNCİSİDİR
Projenin açılış toplantısında son olarak söz alan Gençlik ve Spor eski Bakanı AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ta ülke geleceği için bugünden itibaren faydalı gençlerin yetişmesi gerektiğinin altını çizdi. Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek Projesi açılışında yaptığı konuşmada şunları dile getirdi. 
"Samsun Türkiye Cumhuriyetini kuran şehir olarak kendisini ortaya koymuştur. Samsun'un hem Ankara hem İstanbul ve diğer şehirlerle bağı güçlü olsun. Samsun Karadeniz'in incisidir. Birbirimize sahip çıkacağız, kenetleneceğiz. Bu anlamdaki çalışmalara, bu güzel gençlik çalışmalarına en büyük desteği vereceğiz. Bu proje gençlerimize ve ülkemize hayırlar getirsin."

Ankara'da açılış töreni yapılan Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek Projesi daha sonra Gazi Üniversitesinden Prof. Dr. Salih Şahin, Dr. Ögrt. Gör. Tayfun Fındık, YAD Egitim Danışmanlık Tolga Sasık ve İzgören Akademi Karadeniz Bölge Müdürü Şehnaz Dereli'nin ASİYAD üyesi gençler ve üniversite öğrencilerine verdiği eğitim konuşmaları ile uygulamaya geçti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344