banner362

Atakum 5 bin bayrakla donatıldı

Atakum Belediyesi tarafından ilçede esnafa ve vatandaşlara 5 bin adet Türk Bayrağı dağıtıldığını söyleyen Başkan Taşçı, “Ülkemizi yasa boğan şehit haberleri ve devam eden terör olaylarına tepki göstermek isteyen halkımızın bu haklı tepkisine Atakum Belediyesi olarak destek oluyoruz” dedi.

Atakum 5 bin bayrakla donatıldı ABONE OL
banner363

Türkiye’de yaşanan terör olaylarına tepkiler çığ gibi büyürken, Atakum Belediyesi de bu tepkilere Türk Bayrağı desteği verdi. Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, Atakum İlçesinde esnafa 5 bin adet Türk Bayrağı dağıttı.

Atakum İlçesinin bayraklarla donatılması karşısında gurur duyduğunu ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bu süreçte şüphesiz ki her zamankinden daha fazla birlik içerisinde olmalıyız. Farklı dünya görüşlerinde olsa bile her Türk vatandaşının temel birliktelik sembolü Türk bayrağıdır. Birlikteliğimize güç katan bayrağımızın her esnafın camında, her evin balkonunda olması için bir adım attık. Ülkemizi yasa boğan şehit haberleri ve devam eden terör olaylarına tepki göstermek isteyen halkımızın bu haklı tepkisine Atakum Belediyesi olarak destek oluyoruz. Halkımızın teröre karşı sergilediği birlik ve beraberlik ortadadır. İlk etapta 5 bin Türk Bayrağını vatandaşımıza dağıtmak üzere Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizi görevlendirdik. İlçemizin, şanlı bayrağımızla donatılması karşısında gurur ve mutluluk duyduk” dedi.

Atakum Belediyesinin Türk Bayrağı dağıtma uygulaması karşısında memnun olduklarını kaydeden ilçe esnafı ve vatandaşlar, aldıkları bayrakları asarak Atakum İlçesini ay yıldızlı bayraklarla donattı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2015, 07:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner365

banner4

banner360

banner361