banner341

Atakum Türk Telekom Müşteri Merkezi'ni Türk Telekom CEO’su Ümit Önal açacak!

Atakum Türk Telekom Müşteri Merkezi Türk Telekom CEO’su Ümit Önal’ın katılımı ile 18 Şubat Salı günü açılıyor.

Atakum Türk Telekom Müşteri Merkezi'ni Türk Telekom CEO’su Ümit Önal açacak! ABONE OL

Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı NO: 7 Atakum / Samsun adresinde açılacak olan Atakum Türk Telekom Müşteri Merkezi'ni Türk Telekom'un halka arzdan bu yana en başarılı büyüme performansına liderlik eden Türk Telekom CEO’su Ümit Önal ve protokol üyeleri yapacak.

ÜMİT ÖNAL KİMDİR?
1973 yılında doğan Ümit Önal, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu.
Çalışma hayatına medya ve iletişim sektöründe başlayan Ümit Önal, 2007 yılında Turkuvaz Medya Grubuna katılarak 2015 yılına kadar sırasıyla ATV Genel Müdürlüğü, Reklam Grup Başkanlığı ve İcra Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.
Digitürk Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlük görevlerini 2015"e kadar üstlenen Ümit Önal, Digitürk'ün BeIN gruba satış sürecini yönetti.
Türk Telekom ailesine 2016 sonunda katılan Ümit Önal, 2016-2018 yılları arasında Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi, bunun yanı sıra 2018 Aralık ayından itibaren şirketin Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini de sürdürdü.
Halka arzdan bu yana en başarılı büyüme performansına liderlik eden Ümit Önal, 2018’de son 10 yılın rekor abone büyümesine ve en yüksek gelir artışına imza attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4