Başkan Akgül STK temsilcileri ile buluştu

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile buluştu. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, öğretmenler ve imamlardan sonra sivil toplum kuruluşlar başkanları ile bir araya geldi.

Başkan Akgül STK temsilcileri ile buluştu ABONE OL
İstişare toplantılarına ara vermeden devam eden Başkan Akgül, "Salıpazarı'nı sizlerle ve halkımızla yönetmeye devam ediyoruz."dedi.
Salıpazarı'nın nabzını istişare toplantılarıyla  tutan, başkan Akgül, yapılan yatırımların olumlu ve olumsuz tepkilerini birinci elden yani sizlerden duymak istiyoruz diyerek "İlçemizin 9 yıllık bir sürede değişime uğradığını, bir çok projenin hayata geçirildiğini görüyorsunuz."dedi.
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül burada yaptığı konuşmada;
 “Sivil toplum kuruluşlarımızın, yerel yönetimler olarak bizlerin paydaşı olduğunu her zaman söylüyoruz. Onların fikir ve önerileri ile daha güzel işler yapacağımızı sürekli dillendiriyoruz. Yaptıklarımız ve yapacaklarımız ile ilgili bu şehrin dinamikleri ile istişare yapıyoruz. Gelenek haline gelmesine vesile olduğumuz istişare toplantıları sayesinde sizlerle fikir alış verişinde bulunabiliyoruz.Bu vesile ile şehrin derdi ile dertlenen memleket sevdalısı siz kıymetli sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizin bu organizasyonunda bulunmaktan son derece mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim” dedi.
Düzenlenen istişare toplantısına ilçede faaliyet gösteren odalar ve derneklerin başkanları ile belediye meclis üyeleri de katıldı.
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2018, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4