banner433

Başkan Akgül TEMA Vakfı Temsilcileri'ni ağırladı

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Dünya Su Günü’nde Tema Vakfı Salıpazarı Temsilcilerini makamında kabul etti.

Başkan Akgül TEMA Vakfı Temsilcileri'ni ağırladı

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret eden Tema Vakfı Salıpazarı Temsilcileri Eda Yıldız ve Hüseyin Civil, ‘Ağaç Kardeşliği Projesi’ hakkında bilgi verdi. Yıldız, “Ağaç Kardeşliği projesi çocuklara ağaç sevgisini kazandırmak ve doğayı korumak amacıyla hayata geçirilmiştir. Çocuklara bu vesileyle ağaç dikmenin faydalarını anlatma fırsatı yakaladık. Çocuklarla birlikte doğanın korunması, Salıpazarı İlçemizin yeşillenmesi amacıyla bu projeyi gerçekleştiriyoruz” dedi. 
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ziyaretlerinden dolayı Tema Vakfı Temsilcilerine teşekkür etti. Başkan Akgül “Bu gün 22 Mart Dünya Su Günü. Böyle anlamlı bir günde sizleri ağırlamaktan onur duyduk.  
Geleceğe nefes olmak için elimizden geleni yapıyoruz diyen Başkan Akgül, Tema Vakfı’nın Salıpazarı İlçemizde yürüttüğü her projeyi destekledik, bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz. Efendimiz (S.A.V.) kıyametin kopacağını bilseniz bile ağaç dikin buyuruyor. Kirletilmemiş ve korunmuş bir yeşil dünya, gelecek nesillere bırakacağımız en güzel mirastır” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344