banner341

Başkan Genç: Yatırımcılar Canik'in geleceğine güveniyor

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Ticaret bir şehrin kalbidir. Ticaret durursa herşey durur. Canik'teki değişim ve dönüşüme katkı veren herkes başımızın tacıdır. Bu şehrin yararına olan her yatırıma ve yatırımcıya kapımız açık. Çok şükür artık yatırımcılarımız Canik'in geleceğine güveniyor" dedi.

Başkan Genç: Yatırımcılar Canik'in geleceğine güveniyor ABONE OL

Canik'te özel yatırımlara bir yenisi daha eklendi. Özel bir firmanın bir şubesi Canik'te düzenlenen törenle açıldı. Açılışa katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, burada yaptığı konuşmada, bir şehrin ancak özel yatırımlarla büyüyebileceğine işaret ederek, özel sektöre kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ve bu nedenle Canik'in son yıllarda ulusal ve uluslararası yatırımları kendine çektiğini söyledi.

'CANİK, CAZİP İLÇE OLDU'
Canik'in son 12 yılda büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığına da vurgu yapan Başkan Genç, "Bırakın yatırım yapmayı, insanların gündüz korkarak geldiği Canik, bugün gece gündüz herkesin güvenle gelebildiği ve yatırım yapmak istediği cazip bir ilçe haline geldi. Ben buraya yatırım yaparak bu binayı kazandıran Baran ailesine ve Canik'teki değişim ve dönüşüme, Canik'in geleceğine güvenerek yatırım yapan yatırımcıya teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2016, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4