banner341

Başkan Hasan Togar Emine Bulut'un ailesine mor forma hediye etti

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, eski eşi tarafından bıçaklanarak hayatını kaybeden Emine Bulut’un ailesine Samsunspor’un mor formasını hediye etti.

Başkan Hasan Togar Emine Bulut'un ailesine mor forma hediye etti ABONE OL

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, şiddet mağduru ve cinayete kurban giden kadınların ailelerin yanında olmaya devam ediyor. 
Bu kapsamda Başkan Togar, dünyanın en ağır forması olarak adlandırılan Samsunspor’un mor formasını kadınlara ve ailelere armağan ediyor. Başkan Togar, son olarak Kırıkkale’de kızının gözleri önünde eski eşi Fedai Varan tarafından bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Emine Bulut’un ailesine mor forma hediye etti.
Belediye Başkanı Hasan Togar, sosyal medya hesabından “Samsunspor’umuzun ‘Kadına Şiddete Hayır’ temalı formasını eski eşi tarafından kızının yanında canice bıçaklanarak hayatını kaybeden Emine Bulut’un ailesine hediye ederek acılarına ortak olduk” dedi ve kadına şiddeti bir kez daha kınadı.

Emine Bulut olayında ne olmuştu?
Emine Bulut, bir yıl önce Kırıkkale’de eski eşi Fedai Varan tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Fedai Varan, boşandığı eşi Emine Bulut’u bir süre takip ederek yol üzerinde yer alan kafede kızının gözleri önünde bıçaklayarak canına kıymıştı. Olayın hemen ardından Varan yakalanarak müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4