Başkan Kıyma Yakakentli muhtarlarla biraraya geldi

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Yakakent’te 17 mahallede görev alan muhtarlar ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Başkan Kıyma Yakakentli muhtarlarla biraraya geldi ABONE OL

Başkan Hüseyin Kıyma, ilçedeki mahalle muhtarları ile bir araya gelerek önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalar hakkında, görüş alışverişinde bulundular.
Belediye Başkanlığı tarafından Yakakent Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Çözüm Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenen muhtarlar toplantısına Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma başta olmak üzere Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Alaçam Yakakent Fen İşleri Şube Müdürü Aşkın Cansın, Yakakent Muhtarlar Derneği Başkanı ve Gündüzlü Mahallesi Muhtarı Niyazi Çiçek, Yakakent Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Murat Kunduz ile İlçede yeni dönemde görev alan mahalle muhtarları katıldı.
Toplantıda bu dönem ilk defa seçilen ve yeniden seçilerek görevine devam eden 17 mahallemizin muhtarlarına hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Başkan Kıyma, yerel seçimlerde başarı gösteren tüm muhtarlara hayırlı olsun dileklerini iletti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4