banner433

Başkan Muruz'dan teşekkür

Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Başkanı Doç. Dr. Habip Muruz, aşılama çalışmalarında gösterilen başarıdan ötürü, Sağlık Bakani Dr. Fahrettin Koca, Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç ve ekibine teşekkür ettiğini söyledi.

Başkan Muruz'dan teşekkür

Türkiye'nin, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşılama performansı, haftalardır aşı uygulayan çok sayıda ülkeyi geride bıraktı. İlk aşılamanın yapıldığı 13 Ocak'tan bu yana Türkiye'de, öncelikli gruplar başta olmak üzere aşı çalışmaları Samsun'da da tam sürat devam ediyor. 
Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Başkanı Doç. Dr. Habip Muruz, yapılan başarılı çalışmalardan ötürü Sağlık Bakani Dr. Fahrettin Koca, Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç ve ekibine sosyal medya hesabından teşekkür etti. 
Başkan Muruz, "COVID-19 ile mücadelede; Uçtan uca bütün süreç dijitalize edildi. Hayati hizmetler en hızlı şekilde sunuluyor. Hastane/aile hekimleri ve saha ekibi iyi senkronize olmuş . Dün daha fazlasına bizzat şahit oldum, Samsunda.
Teşekkürler Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç ve ekibine" sözlerini paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344