banner433

Başkan Sandıkçı'dan 30 Ağustos Mesajı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Sandıkçı'dan 30 Ağustos Mesajı

Başkan Sandıkçı yayımladığı mesajında; “30 Ağustos Zaferi, kutlu milletimizin tarih sahnesine canıyla ve kanıyla yazmış olduğu unutulmaz bir destandır. Ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı Türk Milletinin küllerinden yeniden doğarak, azmi, inancı, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazandığı şanlı bir zafer olarak tarihte yerini almıştır. 

Tarih sayfalarında altın harflerle yazılmış bu mukaddes mücadele Aziz Milletimizin göğsündeki iman aşkı ve bağımsızlık inancıyla verdiği emsalsiz zaferlerden biridir. Yurdun dört bir yanından kurtuluş ve istiklal mücadelesinde canını feda eden nice vatan sevdalısını anmak ve nesillere bu zaferi anlatmak bizlere düşen en önemli görevlerden biridir. Ülkemizin temellerinde yer alan yüksek şuur, milletçe sahip olduğumuz iman ve vatan sevgisi her ne koşulda olursak olsun daima canlı kalacaktır.  

Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve bugüne kadar mukaddes değerler uğrunda canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yâd ediyorum.

Aziz Milletimizin, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümünü en samimi duygularımla kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344