banner341

Başkan Seven'den Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı;

Başkan Seven'den Ramazan Bayramı Mesajı ABONE OL

Başkan Seven mesajında, "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimize vesile olacağına inandığımız bir bayrama daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs Salgını nedeniyle bu yıl Ramazan Bayramımızı maalesef buruk geçireceğiz. Büyüklerimizin ellerini öpemeyecek, küçüklerimizi kucaklayamayacak, akraba ve dostlarımızı ziyaret edemeyeceğiz. Fakat dijital dünyanın bizlere sunmuş olduğu imkanları kullanarak eş, dost akraba ve büyüklerimize sevinç ve kederlerini paylaşmaya hazır olduğumuzu hissettirmeliyiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Küresel koronavirüs salgınına karşı 83 milyon hep birlikte verdiğimiz mücadele başarıyla devam ediyor. Başarılı bir mücadele veren ülkemizde tablo her geçen gün iyiye gitmektedir. Millet olarak, birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma sergileyerek bununda üstesinden gelerek bundan sonraki bayramlarımızı Allah’ın izniyle eskisi gibi kutlayabileceğimize gönülden inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Kadirşinas 19 Mayıslı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı, en kalbi duygularımla tebrik eder, sevgi ve gönülden selamlarımı gönderiyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4