banner341

Başkan Yılmaz Çiftlik Caddesi esnafıyla buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, esnafın, güçlü ekonominin teminatı olduğunu söyledi.

Başkan Yılmaz Çiftlik Caddesi esnafıyla buluştu ABONE OL
Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleri ile birlikte bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, esnafın tek tek sorunlarını dinledi. Her zaman esnafların sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Yılmaz, Samsunumuzda her kesimin mutluluğu bizim için önemli.  Özellikle esnaflarımızı çok daha fazla önemsiyoruz. Çünkü güçlü ekonominin bel kemiğidir esnaflarımız” dedi.
Güvenlik sorunu ile ilgili taleplere büyük hassasiyet gösteren Başkan Yılmaz, "Emniyetimiz bu konuda gereken tedbirleri alıyor. Olaylara da anında müdahale ederek büyümesini engelliyor. Ancak cadde üzerinde özel güvenlik konusunda da bir çalışma yapılabilir. Dernek olarak siz bu işe girişimde bulunun. Biz de belediye olarak gereken desteği verelim" dedi.
Caddede şu anda güçlendirme çalışmasının yapıldığını belirten Yılmaz, "Şu anda oradaki kent mobilyalarının yenilenmesini sağlayacağız. Kırılan eskiyen her şey yenisiyle değiştirilecek. Çalışmalar da hızlı bir şekilde yapılacak. Arkadaşlarımıza bu konuda da talimat verdim. Nisan sonuna kadar her şey bitmiş olacak. Onun dışında caddede ticaretin artırılması noktasında da girişimlerimiz var. Yaptığımız tüm çalışmalarda amacımız caddemizin asaletini yükseltmek ve çiftliğimizi hak ettiği yere getirmek. Cadde için biz belediye olarak her konuda elimizi taşın altına koymaya hazırız. Sizler de esnaflar olarak buradaki sorunlar konusunda daima istişare halinde olun. Birlikte çözüm üretelim" ifadelerini kullandı.  Program sonunda Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve cadde esnafları Başkan Yılmaz'a esnafa verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkür etti.  Programda Ticaret Sanayi Odası Başkanı Salih zeki Murzioğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yılmaz Açıcı, Etüt ve Projeler Daire Başkanı Cüneyt Yalçınkaya da yer aldı.
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 09:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 3 yıl Önce

Sayın başkan atakum shilde esnaflar kral oldu yıllar önce kazandığımız mahkeme kararı var işgal edilip bar olan tüm bahçelerimizle ilgili ama hala açıkda içip narlar atan insan sürüsü çal gılar sazlar var yıkılma bi yana açık yerlere bleld.çevre mühendisleri kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı verdi bi karış duvarı çatısı yok işgal edildiğinde doğanlar asker mahkeme yıkım verdiğindekilerde okullu oldu geçen yılda öteki bahçe zabıtalar gözü önünde bar oldu denizevler 214 sok anamız ağlıyo

SIRADAKİ HABER

banner4

banner366