Başkan Yılmaz: Yaptığımız yatırımlar gelişimin önünü açıyor

Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindeki yöneticiler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Yılmaz: Yaptığımız yatırımlar gelişimin önünü açıyor ABONE OL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 170. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında ziyarete gelen Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindeki yöneticileri kabul etti. 
     Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kent genelinde yapılan çalışmalar hakkında ziyaretçilere bilgiler vererek kentte yeni yerleşim alanlarının oluşmasında Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların büyük önem taşıdığını vurguladı. Başkan Yılmaz konuşmasında, “Batı Park dediğimiz alanın karşısında bir köprülü kavşak yaptık. Bu kavşak yukarda Kalkanca tarafında binlerce konutun oluşmasına vesile oldu. Buralarda çok güzel yapılar yapıldı. Bu kavşakla birlikte şehir güneye doğru genişlemiş oldu. 30-40 bin kişilik bir nüfus orada yaşamlarını sürdürüyor. Aynı zamanda Samsun’a kazandırdığımız raylı sistem projemiz Atakum’u canlandırdı. Sıra Tekkeköy’de. Samsun’un gelişmesi, güzelleşmesi için yaptığımız çalışmaları dur durak bilmeden gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız yatırımlar şehirde gelişimin önünü açıyor. Adım adım yaklaştığımız hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2017, 13:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yatırımcı Bilgi Merkezi - YABİMER
Yatırımcı Bilgi Merkezi - YABİMER - 3 yıl Önce

Yatırım demek istihdam demek. İstihdam ise ancak yeni yatırımlarla desteklenirse kalıcı olur. Samsun gibi güzel bir memlekete yatırım yapmak istihdama katkı sağlamak istiyorsanız aşağıdaki linki inceleyin derim. Tüm kurumlardan sahibinden ayrıca hazineden uygun yatırım fırsatlarını göreceksiniz çok fazla ödemeden yatırımlarınıza başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca yabancı yatırımcılar içinde haritadan bulma özelliği çok etkin. https://kralilan.com/haritada-ara

SIRADAKİ HABER

banner4

banner366