banner377

Başkan Yılmaz'a Yılın Kurumsal Eğitim Gönüllüsü ödülü

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Anadolu Vakfı tarafından Eğitimin Yıldızları 2017 ödül töreninde ‘Yılın Kurumsal Eğitim Gönüllüsü’ ödülüne layık görüldü.

Başkan Yılmaz'a Yılın Kurumsal Eğitim Gönüllüsü ödülü ABONE OL

BÜYÜKŞEHİR SAMSUN’A YENİ ÜNİVERSİTE İÇİN YER ARAYIŞINDA 
     Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek Anadolu Vakfı tarafından Yılmaz’a verilen plaketi takdim etti. Eğitimin Yıldızları adlı programa şehir dışındaki programlarından dolayı katılamadığını vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çocuklarımızın rahat, modern ve etkili eğitim alması için belediyemiz olarak çeşitli projeleri hayata geçiriyoruz. Eğitimde daha üst seviyelere çıkmamız için gerekli çalışmalar her zaman yapılıyor. Mesela Samsunlu İşadamı Ahmet Özdemirci buraya bir üniversite yaptıracağını söyledi. Bizde yer arayışına girdik. Samsun’da üniversiteler önümüzdeki yıllarda meydana gelecek yoğunluğu karşılayamayacak ve yenilerinin yapılması planlanacak. Bizde Büyükşehir Belediyesi olarak o süreçte üzerimize düşeni fazlasıyla yaparak eğitimin önünü açacak, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için ön ayak olacağız” dedi.
    Sohbetin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a üzerinde, “Eğitimin Yıldızları 2017 – Yılın Kurumsal Eğitim Gönüllüsü Başarılarınızın devamını dileriz” yazılı plaketi takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 08:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner379

banner381

banner4

banner378