Bem-Bir-Sen'den Belediye Başkanlarına Çağrı: Fedakar personel ödüllendirilsin

Kısa adı BEM BİR SEN olan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli belediye başkanlarına seslenerek pandemi süreci boyunca fedekarane mücadele eden personelin hizmetlerinin gözden kaçırılmadan ödüllendirilerek taltif edilmesini talep etti.

Bem-Bir-Sen'den Belediye Başkanlarına Çağrı: Fedakar personel ödüllendirilsin

Bütün belediye personelinin fedakârca hizmet ettiğini belirten Başkan Gayretli, “Fedakarca hizmet eden belediye görevlilerinin arasında gece gündüz demeden, aile saadetinden taviz vererek vatandaşlarımızın gönlüne girenlerin varlığını da biliyoruz. Sayın belediye başkanlarından talebimiz görevlerini fedakar bir şekilde ve kahramanca yapan ve halkımızın her isteğine koşarak can siperane bir görev ifa eden çalışanlarımız bu azmi takdire şayandır. Her türlü riske rağmen mesai mefhumu ve görev tanımına bakmadan mücadele eden çalışanlarımızın bu mücadelesi unutulmamalıdır.
Sendika olarak belediye başkanlarımızdan bu süreçte tüm risklere rağmen hizmet veren çalışanlarımızın ödüllendirmelerini talep ediyoruz” dedi.
“Halkın emrinde karşılıksız görev yapan çalışanlarımıza verilecek ödül onların azim ve gayretlerinin tescili olacaktır” diye devam eden BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli sözlerini “Marifet iltifata tabidir. Bu ödüllendirme daha çok azim ile çalışmalarına vesile olacak ve diğer personel için de örnek teşkil edecektir Belediye başkanlarımızın bu çağrımıza kayıtsız kalmayacağını düşünüyorum.  El ele verip, hep birlikte bu zorlu sürecinde üstesinden geleceğiz inşallah" şeklinde tamamladı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344