Canik'te açılışlar devam ediyor

İlçe genelindeki camileri ve çevrelerini tek tek yenileyen Canik Belediyesi, bir camide daha yenileme çalışmalarını tamamladı. Bugüne kadar 90 camide tadilat ve çevre düzenlemesi gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Osman Genç, camilerin şehrin kalbi olduğunu ve şehre ruh kazandırdıklarını söyledi.

Canik'te açılışlar devam ediyor ABONE OL

Canik Belediyesi okulların ardından ilçe genelindeki camileri de tek tek yenilemeye devam ediyor. Bugüne kadar 90 camide tadilat ve çevre düzenlemesi gerçekleştiren belediye, Başalan Mahallesi’nde bir camiyi ve çevresini daha baştan aşağı yeniledi. Canik Belediyesi tarafından Başalan Mahallesi'nde Çakırlar Camii ve çevresinde yapılan tadilat ile çevre düzenlemesi düzenlenen törenle hizmete açıldı. 
Başalan Mahallesi Muhtarı Zülfikar Eser de, mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Osman Genç’e teşekkür etti. Başkan Genç, konuşmaların ardından Başalan Mahallesi Çakırlar Camii’nde 500 milyar maliyetle tamamlanan tadilat ve çevre düzenleme çalışmalarının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Canik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç, Türk Kızılayı Canik Şube Başkanı Hatice Örs,PTT DER Başkanı Onur Karagöl, çevre mahallelerin muhtarları ile STK temsilcileri ve vatandaşları katıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4