Cenaze İlanları web sitesi yayın hayatına başladı

Cenaze İlanlarının Şehir şehir günlük yayınlandığı son dakika vefat haberleri ve güncel makalelerin yer aldığı cenazeilanlari.com.tr web sitesi yayın hayatına başladı.

Cenaze İlanları web sitesi yayın hayatına başladı

Günümüzde İletişimden, bilgiye ulaşma, bankacılıktan, alışverişe bir çok ihtiyaçımızı internetten görüyoruz. Ancak Cenaze İlanılarını  il - il  günlük takip edebileceğimiz bir internet platformuna Ülkemiz yeni kavuştu.
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydeden cenazeilanlari.com.tr web sitesi kurucusu Mustafa Altuner, “Böylesine önemli bir projeyi hayata geçirerek, “Hz. Peygamber Efendimizin (s.a.v) ‘Vefat haberini duyurmak sünnettir. Kişinin ölümünden yakınlarını, komşularını ve müslümanları haberdar edin” tavsiyesini yerine getirmiş oluyoruz.” dedi.  
Tüm hizmetlerin ücretsiz olduğunu belirten Altuner, “Bu web sitesi bir yatırım olmaktan öte büyük bir sosyal sorumluluk projesidir. Bir yakınımızı kaybettiğimizde sosyal medyamızda vefat ilanı paylaşıyoruz. Ancak Sosyal Medya da yayınlanan ilanları sadece bizi takip eden arkadaşlarımız görüyor, oysa vefat eden kişinin kendi çevresi ve kendi dostları var.  Türkiye genelinde il il anlık Cenaze İlanları, Son Dakika Vefat Haberi ve Cenaze İşlemleri üzerine güncel makaleler ile insanların acılarını paylaşıyoruz.  Muhtarlar ve Din Görevleleri başta olmak üzere Milletimizi hcenazeilanlari.com.tr öncelik web sitemizi ziyaret ederek, amacımıza katkıda bulunmaya davet ediyorum.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344