Eczacı Esra Zengin Beaute Oz Yaza Merhaba Partisi

Eczacı Esra Zengin'in Balat Ergin Concept'te açtığı Beaute Oz Güzellik Merkezi, düzenlediği Yaza Merhaba Partisi ile Bursa cemiyet yaşamının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.

Eczacı Esra Zengin Beaute Oz Yaza Merhaba Partisi

Sosyal yaşamının tanınmış isimlerinden, yıllardır Plaza Eczanesi’nde Bursalılara hizmet veren Eczacı Esra Zengin kimdir?, 'Güzelliğin Sağlıkçası' sloganıyla yola çıktığı yeni güzellik merkezi Beaute Oz nerede? Balat Ergin Concept'te hizmete sundu. 
Organizasyonu Sinem Uğurgün Prive imzasını taşıyan şık davet; Bursa cemiyet yaşamının seçkin isimlerini buluşturdu. Davette konuklarıyla yakından ilgilenen Esra Zengin, tecrübeli kadrosu, son teknoloji cihazları ve dünya markalarından oluşan bakım ürünlerini bir araya getirdiği, şık dekorasyonuyla da dikkat çeken Beaute Oz'da danışanlarına en iyi hizmeti vermek ve yaşamlarına sağlıklı bir şekilde güzellik katmak için hazır olduklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344