banner341

Galip Öztürk Meclis Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu’nda konuştu

Meclis Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu’nda konuşan İş Adamı Öztürk: "FETÖ 'nün el konulan ve TMSF'ye devredilen şirketleri mutlaka milli şirketlere satılarak hazineye gelir kaydedilmeli. Biz de bu istikamette Koza-İpek'i almak için hazırız"

Galip Öztürk Meclis Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu’nda konuştu ABONE OL

Ankara- FETÖ /PDY Terör örgütünce kalkışılan 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonunda konuşan İşadamı Galip Öztürk, örgütün elinden alınan şirketlerin biran evvel satılması gerektiğini belirterek, bu çerçevede Koza-İpek gurubunu almaya hazır olduklarını söyledi. 
ŞİRKETLER MİLLİ EKONOMİYE KAZANDIRILMALI 
Öztürk, FETÖ’CÜ iş adamlarına ait olan ve teröre finans kaynağı yaratan şirketlerin başı boşluktan kurtarılması gerektiğine de işaret ederek şunları söyledi: "TMSF tarafından el konulan şirketlerin milli ekonomiye kazandırılması lazım. Zira bunlar milli servettir. Biran evvel milli nitelikli işadamlarına satılmalı ve geliri hazineye irat kaydedilmeli. Böylece ataletten kurtarılıp yeniden ekonominin içinde aktif olmalı. Biz de gurup olarak Koza-İpek Holdinge talibiz, bu çerçevede hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Milli değerlere önem veren iş adamlarımız da bu istikamette çalışmalıdır."

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4