Gazetecilerden AK Parti'ye ziyaret

Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile gazeteciler AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel'i ziyaret etti.

Gazetecilerden AK Parti'ye ziyaret ABONE OL

Samsun Ondokuz Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile gazeteciler AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel'i ziyaret etti.

Ondokuz Mayis Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdogan ziyarette AK Parti İl Başkanı Göksel'e Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.

Mahmut Erdogan önceden planlanan ziyaret proğramının Dağlıca'da 16 askerin şehit olduğu bir güne gelmesinden dolayı üzüntülü olduklarını belirtti.

Erdogan şehitlere saygı teröre lanet yürüyüşü yapmak istediklerini belirterek "Samsunda cemiyet olarak teröre lanet yürüyüşü yapmak istiyoruz. Her eve bayrak asılması için halkımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz" dedi.

Dağlıca terör saldırısının Türk vatandaşının canından can kopartığı söyleyerek, "Biz bugün bütün devlet düşmanlarına ve vatan hainlerine sesleniyoruz. Herkes bulunduğu noktayı tekrar gözden geçirsin. Terör örgütü ile içli dışlı olmuş, vatan hainlerinin, yasal ya da yasadışı yapılanmaların gerçek hedefinin ne olduğunun farkına varmak zamanı gelmiş de geçiyor. Türk milletinin sabrı artık taşmıştır. Gizli hesaplar ve kumpaslar içinde olanların çocukları şehit olmuyor, her düşen can bizim bir parçamız olarak toprağa seriliyor. Artık bu oyuna son vermeki 1 Kasım seçimleri yaklaşırken artarak devam edeceğini düşündüğümüz terör olaylarının sın bulması için laftan anlamayacak olmalarına rağmen vatan ve millet düşmanlarına sesleniyoruz. Sabrımız taşmıştır, bu oyuna artık son verin" şeklinde ifade etti

Ak Parti İl Başkanı Göksel'de şehitler nedeniyle baş sağlığı dileğinde bulundu. Göksel terörü lanetleyerek üzüntülü olduklarını söyledi.


Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4