Havza Belediyesi Araçlar Şefi Erdal Akan Toprağa Verildi

Cuma günü görevi başında iki rahatsızlanan ve Havza Devlet Hastanesine kaldırılan Havza Belediyesi Araçlar Şefi Erdal Akan buradan Samsun Eğitim ve Araştırma sevk edildi. Sevk edildiği hastanede yoğun bakıma alınan Akan Pazar günü yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Havza Belediyesi Araçlar Şefi Erdal Akan Toprağa Verildi ABONE OL

Akan’ın cenazesi bugün ilk olarak evine  götürülerek burada helallik  alındı.
Daha sonra ise Akan için 19 yıldır çalıştığı Havza Belediyesi önünde tören düzenledi.Buradaki törende Akan’nın özgeçmişi okundu.
Törende konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Akan’ın genç yaşta aralarından ayrılmasının üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek; “Kısa sürede olsa çalışma birlikte imkanı bulduğum, uzun yıllardır arkadaşlığımız olan mesai arkadaşımız, bir kardeşimiz olan Erdal Akan’a Allah’tan rahmet diliyorum. Havza Belediyesindeki mesai arkadaşları olarak bizler hakkımızı helal ediyor ve kederli Akan ailesine baş sağlığı diliyoruz.” Dedi.
Konuşmanın ardından belediye personelinden helallik alınarak Akan için dua edildi.
Akan cenazesi Kevser Camiinde kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze namazına CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, protokol üyeleri, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, Eski Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4