Havza MTAL öğrencileri fidan dikti

Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Orman Haftası etkinlikleri kapsamında okul bahçesi ve çevresine fidan dimi gerçekleştirildi.

Havza MTAL öğrencileri fidan dikti

Havza Orman İşletmesi Şefliği işbirliği ile Orman Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte Havza MTAL öğrencileri tarafından okul bahçesi çevresine 150 adet çam fidan dikildi.

Havza MTAL Müdürü Mehmet Akif Bilen öğrencilere iyi bir akademik eğitimin yanında doğa sevgisi gibi değerleri de vermeye çalıştıklarını belirterek; “Bu amaçla Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Havza Orman İşletme Şefliğimizden temin ettiğimiz 150 çam fidanını toprakla buluşturarak can sularını verdik. Öğrencilerimize doğa sevgisi ve doğayı koruma ne kadar çok benimsetirsek bizlerden sonra gelecek nesiller doğaya o kadar sahip çıkacaklar. İnşallah hep birlikte daha yeşil bir ülkeyi gelecek nesillere bırakacağız.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344