HİZMET-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun güven tazeledi

Göreve geldiği günden itibaren üyelerinin haklarını savunmak adına kurumlarla hep iletişim halende olan, gerekli çalışmaları yerine getiren, HAK-İŞ/HİZMET- İŞ Sendikası'ın Samsun'da daha iyi noktalara gelmesi için yoğun bir tempo gece gündüz demeden başarıyla koşturan Hak-İş İl Temsilcisi ve HİZMET-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, yapılan Genel Kurul'da yeniden başkan seçildi.

HİZMET-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun güven tazeledi ABONE OL

Hak-İş İl Temsilcisi ve HİZMET-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, Sendikanın yapılan Genel Kurulunda tekrar başkanlığa seçildi.

BAŞKAN UZUN GÜVEN TAZELEDİ
HAK-İŞ/HİZMET- İŞ Sendikası Samsun Şubesinin Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul HAK-İŞ ve Hizmet-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet-İş Genel Yönetim Kurulu üyeleri, delegeler ve misafirler katıldı. Genel Kurulda yapılan seçimde Hak-İş İl Temsilcisi ve HİZMET-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun güven tazeledi. Arif Çelik ve Erol Koçhan ise şube yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler. Sendika yöneticileri ve delegelerin yoğun ilgi ve katılım gösterdiği Genel Kurulun tamamlanmasının ardından teşekkür konuşması yapan Şube Başkanı Ziya Uzun, genel kurulun başarı ile tamamlanmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, delegelere teşekkür etti.

BAŞKAN UZUN TEŞEKKÜR KONUŞMASI YAPTI
Başkan Uzun yapmış olduğu teşekkür konuşmasında şunları söyledi;" Bu Dava İçin Bu Sendika İçin Yüreğini Ortaya Koymuş Çok Değerli Kardeşlerim…
Sizleri Sevgi Ve Saygıyla Selamlıyor 1. Olağan Kongremize Hoşgeldiniz Diyorum.
Değerli Kardeşlerim; Alın Teri Ve Emeğin En Kutsal Değer Olduğu Bilinciyle  1979 Yılında Kurulan Sendikamız 200 Bine Yaklaşan Üyesiyle Kendi İşkolunun En Büyük Sendikası Haline Gelmiştir. Sendikamızın Samsun İl Başkanlığı 2007 Yılında Yürekli Ve Fedakar Bir Kaç İlkadım İşçisinin Emekleriyle Kurulmuş Ve Bugün 3 Bine Yaklaşan Üyesiyle Samsunun En Büyük Sendikası Haline Gelmiştir.

ÖRGÜTLÜ VE YETKİLİ SENDİKAYIZ
2014 Yılında Görevi Devraldığım Günden Bugüne Ekibimle Birlikte Büyük Bir Özveriyle Çalışarak Sendikamızı Samsunumuzun Bir Numaralı Sendikası Haline Getirdik. Bugün Geldiğimiz Noktada İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy, Vezirköprü, Asarcık, 19 Mayıs, Yakakent Belediyeleri, Tüm Kamu Hastaneleri, Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kredi Yurtlar Kurumu, Karayolları, Gençlik Spor Müdürlüğü, Sgk, Teiaş, Havaalanı, Adliye, Sinop Kamu Hastaneleri Sinop Kyk Sinop Gençlik Spor Gibi Kurumlarda Örgütlü Ve Yetkili Bir Sendika Haline Geldik.
İşte Bugün Burada Çok Zor Şartlar Altında Çıkılan Bu Mücadelenin Başarıya Ulaştığını 2007 Yılında Atılan O Tohumların Yeşermeye Ve Meyve Vermeye Başladığını Hep Birlikte Görüyor Yaşıyoruz.

Bu Vesileyle Samsun İl Başkanlığımıza Kurulduğu Günden Bugüne Hizmet Eden Başkanından Personeline Tüm Kardeşlerime Şükranlarımı Sunuyorum.
Bugün Sizlere Daha Uzun Bir Konuşma Yapmak İsterdim Lakin Hepimizin De Malumu Olduğu Üzere Ülkemiz Çok Zorlu Günlerden Geçmektedir.

İLK ANDAN İTİBAREN MEYDANLARDAYIZ
Bir Takım Karanlık Odakların Uşağı Olan Bir Terör Örgütü Ülkemizde Darbe Yapma Girişiminde Bulunmuş Ve Cumhurbaşkanımızın Dik Duruşu Halkımızın Milli İradeye Sahip Çıkması Tabiki En Önemlisi Allah’ın Da Yardımıyla Bu Alçak Darbe Girişimi Engellenmiştir.
Bizler Hizmet-İş Sendikasının Onurlu Neferleri Olarak Nasıl Geçmişte 80 İhtilaline Karşı Durduysak Nasıl 28 Şubat Darbesi Karşısında Dimdik Mücadele Ettiysek Bugünde İlk Andan İtibaren Tereddüt Etmeden Sağımıza Solumuza Bakınmadan Bir An Dahi Düşünmeden Milli İradenin Yanında Durduk Ve Tüm Üyelerimizle Meydanlara Çıktık. Meydanlardaki Nöbetimiz De Memleketimiz İçin Vatanımız İçin Bayrağımız İçin Devam Edecektir.
Bu Duygu Ve Düşüncelerle Kongremize Katılarak Bizleri Onore Eden Değerli Katılımcılarımıza Siz Değerli Delegelerimize Temsilcilerimize Komite Başkanlarımıza Üyelerimize Basınımızın Çok Değerli Mensuplarına Ve Bu Sendikada Geçmişten Bugüne Emeği Geçen Herkese Ayrı Ayrı Teşekkür Ediyor, 1. Olağan Kongremizin Şimdiden Sonuçları İtibariyle Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum. Allaha Emanet Olun Saolun Varolun."

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4