İlkadım'da eski günler yad edildi

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Eski dönem belediye meclis üyeleri ve belediye başkalarını 'Vefa Buluşmaları' adı verilen programda buluşturdu.

İlkadım'da eski günler yad edildi

Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi'nde tertip edilen programda Başkan Tok, kendisinin de o dönemde belde belediye başkanı olarak hizmette bulunduğu 2004-2009 yılları arasında, İlkadım, Gazi ve Yeşilkent belde belediyelerinde vazife yapmış AK Parti, MHP, CHP, DYP ve ANAP'lı belediye meclis üyelerini, vefat eden Meclis Üyeleri'nin ailesi ve yakınlarını, Gazi Belde Belediyesi Eski Başkanı Süleyman Kaldırım ve Yeşilkent Belde Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Yılmaz'ı  bir araya getirdi. 

 

ESKİ GÜNLER YÂD EDİLDİ
O dönemde görev yapmış uzun zaman bir araya gelememiş eski meclis üyeleri ve eski belediye başkanları vefa buluşmaları programı vesilesiyle eski günleri yâd etti.  Ebedi hayata irtihal etmiş Meclis Üyelerine dualar ederek hatıraları hafızalarda  tazelendi.

TOK'TAN VEFA VE SEVGİ DOLU SÖZLER
"Vefa Buluşmaları adını verdiğimiz programda eski dostları ve çalışma arkadaşlarını buluşturmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyorum" diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Belediyecilik ekip işidir. Belediyecilik ekip anlayışı ve ruhu ile yönetilir. Meclis Üyeleri de belediye önemli karar organının mensuplarıdır.  Bu birliktelikle insanın yaşadığı kente ve  ilçeye hizmet etmesi büyük bir mutluluk. Her şey insan içindir ve insan için yapılmalıdır. Bu vesileyle vefa buluşmaları programımızda dostların buluşmasını ve mutluluğunu gördükçe ben de mutlu oluyor, duygulanıyorum. Sizlerin emeklerinin ve katkılarının  hatırlanması da en büyük hizmetlerden biridir.  Sizden sonra görev alan Meclis Üyesi arkadaşlarımızda aynı özveri ve gayretle bu hizmetleri yürütüyorlar.  İlçemize hizmet eden tüm meclis üyelerimizi ve eski belediye başkanlarımızı hizmetlerinden ötürü  kutluyorum. Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Aramızdan ayrılan ebedi hayata irtihal etmiş Meclis Üyelerimizi de rahmetle anıyorum.  Mekanları cennet olsun.  Allah bundan sonraki yaşantınızda size, ailenize,  sağlık mutluluk ve esenlik versin, bu dost meclisinde tekrar buluşmayı bize nasip etsin” dedi.

 

"BİR FİNCAN KAHVENİN 40 YIL HATIRI VAR"
Gecenin sonunda Vefa Buluşmaları programı anısına İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır" diyerek, Eski Belediye Meclis Üyelerine, ebedi hayata göç etmiş Meclisi Üyelerinin ailesine, Gazi Belde Belediyesi Eski Başkanı Süleyman Kaldırım ve Yeşilkent Belde Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Yılmaz'a fincan takımı hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244