banner341

İŞKUR 12 farklı kamu kurumuna memur alımı yapacak! İŞKUR 24 Nisan kamu iş ilanları!

İŞKUR, kendi sayfası üzerinden 24 Nisan 2020 itibari ile yeni kamu iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu memur alımı’’ kategorisinde yayınlanan iş ilanlarına göre, 12 farklı kamu kurumu, farklı meslek guruplarından memur alımı yapacak.

İŞKUR 12 farklı kamu kurumuna memur alımı yapacak! İŞKUR 24 Nisan kamu iş ilanları! ABONE OL

İŞKUR, kendi sayfası üzerinden 24 Nisan 2020 itibari ile yeni kamu iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu memur alımı’’ kategorisinde yayınlanan iş ilanlarına göre, 12 farklı kamu kurumu, farklı meslek guruplarından memur alımı yapacak. Memur alımı başvuru tarihleri her bir ilan için farklı olmak ile birlikte, hangi kamu kurumlarının memur alımı yaptığı, hangi öğrenim düzeylerinden ve KPSS’li mi yoksa KPSS şartsız mı yapacağına dair tüm detaylar bu haber içeriğinde verilmiştir.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kendi resmi internet sayfası üzerinden 12 faklı kamu kurumunun memur alımı yapacağını duyurdu. 24 Nisan 2020 tarihi itibari ile yeni kamu iş ilanları yayınlandığını duyuran İŞKUR, yayınlanan ilanları ‘’Kamu Memur Alım İlanları’’ kategorisinde listeledi.

İŞKUR aracılığı ile memur alımı yapacağına dair ilan yayınlayan ve başvuruları devam eden 12 kamu kurumunun ilan listesi aşağıda özet bir şekilde listelenmiştir. Bu ilanların ayrıntılarına ulaşabilmeniz için ise, sadece kurum ismi yazan başlığın üzerini tıklamanız yeterlidir.

Eğer aşağıda belirtilen iş ilanları size uygun değilse, size daha uygun iş ilanlarına göz atmak için BURAYA TIKLAYABİLİR ve böylece yüzlerce güncel kamu, belediye ve özel sektör iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

İŞKUR KAMU MEMUR ALIM İLANLARI

1 - İçişleri Bakanlığı İçişleri Uzman Yardımcılığı sınav ilanı 04.05.2020

İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında Genel İdare Hizmetleri Sınıfında boş bulunan 15 adet İçişleri Uzman Yardımcısı kadrosuna 03 - 05 Haziran 2020 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak Giriş (sözlü) sınavı ile personel alınacaktır.

2 - Kulu Belediyesi memur alım ilanı 24.04.2020

Kulu Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır

3 - Aksaray Taşpınar Belediyesi İtfaiye Eri Alımı 01.05.2020

Taşpınar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla itfaiye eri alınacaktır.

4 - Çanakkale Evreşe Belediyesi İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alımı 01.05.2020

Evreşe Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

5 - T okat Baydarlı Belediyesi İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alımı 05.05.2020

Baydarlı Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

6 - Bingöl Belediyesi İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alımı 30.04.2020

Bingöl Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen veznedar kadrolara açıktan atama yoluyla veznedar alınacaktır.

7 - Erzurum Pazaryolu Belediyesi İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alımı 01.05.2020

Pazaryolu Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

8 - Kültür ve Turizm Bakanlığı Stajyer Kontrolörlük Sınav ilanı 15.05.2020

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğünce 01-05 Haziran 2020 tarihlerinde Ankara'da, Genel İdari Hizmetler Sınıfında boş bulunan 20 adet stajyer kontrolör kadrosuna Sosyal Bilimler dalında (13 kişi) ve Mimarlık dalında (7 kişi) eğitim görmüş adaylar arasından atama yapılmak üzere Stajyer Kontrolörlük Giriş Sınavı yapılacaktır.

9 - Aksaray Gülağaç Belediyesi memur alım ilanı 15.05.202 0

Gülağaç Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla tekniker alınacaktır.

10 - Isparta Çiçekpınar Belediyesi memur alım ilanı 08.05.2020

Çiçekpınar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla itfaiye eri, memur ve sağlık teknikeri alınacaktır.

11 - Niğde Alay Belediyesi memur alım ilanı 08.05.2020

Alay Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla arkeolog alınacaktır.

12 - Aksaray Gülpınar Belediyesi memur alım ilanı 18.05.20201 -

Gülpınar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla tekniker alınacaktır.

Kaynak: Kamupersoneli.net

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366