Jandarma'dan Pankartlı Destek

Samsun il Jandarma Komutanlığı tarafında düzenlenen, 10-16 Mayıs Engelliler haftası nedeniyle, Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şubesi Yönetim Kuruluna, önemli bir ziyareti gerçekleştirdi.

Jandarma'dan Pankartlı Destek

İl Jandarma Komutanlığı tarafında organize edilen 10-16 Mayıs Engelliler haftası nedeniyle, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay İbrahim Güven, Çocuk Kadın Kısım Amiri Jandarma Kıdemli Astsubay Başçavuş Aydın Çiftçi beraberindeki, Salıpazarı ilçesi Kaymakamı Meriç Dinçer  ve ilçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Astsubay Başçavuş Hakan Akçay ile birlikte Türkiye Sakatlar Derneği (TSD)  Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini dernek Binası’ndan ziyaret etti. 

‘SİZLER BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ’
Ziyarette engelli vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler ve güller verilerek ayrıca ihtiyaç sahibi iki vatandaşa da tekerlekli sandalye takdim edildiği programda konuşan İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay İbrahim Güven ,”Engelliler haftanızı kutluyoruz. Bir gün değil her gün sizlerleyiz. Bizde engelli adayı olduğumuzun ’da bilincindeyiz her zaman yanınızdayım ”diye konuştu. Engelliler işe bu güzel konuşmasından dolayı komutana teşekkür ettiler.

‘HER ZAMAN SİZİNLE BİRLİKTE OLACAĞIM’
Önemli günde sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Salıpazarı ilçesi kaymakamı Meriç Dinçer, “Tüm engelli kardeşlerimizin engelliler haftası kutlu olsun, her zaman sizlerin yanındayız ve birer engelli adayı olduğumuzun farkındayız, asıl engel sevgisizliktir biz sizleri seviyoruz, istekleriniz bizim için önemli ve yerine getirilmeye değerdir ”dedi.

‘GÜZEL BİR ZİYARETİN ALTINA İMZA İTTİNİZ’
Her zaman yanlarında olduklarını hatırlatan Türkiye Sakatlar Derneği (TSD)  Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, “Bu önemli ziyaretten ben ve arkadaşları oldukça memnun olduk.Hatırlanmak önemli hepinize teşekkür ediyorum. Yanımızda olduğunuzu bilmek bizler için çok önemli.Sizlerden Allah razı  olsun”ifadelerini kullandı. Duygusal anların yaşandığı ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
Köksal ÖNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4