banner341

Kardeşler (Brothers) konusu, Kardeşler (Brothers) hangi kanal da saat kaçta?

Beyaz TV'de 22 Şubat Pazartesi (Bu akşam) saat 21:15 de başlayacak olan Kardeşler (Brothers) filminin konusu, oyuncuları, yönetmeni hakkında bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Kardeşler (Brothers) konusu, Kardeşler (Brothers) hangi kanal da saat kaçta? ABONE OL

Kardeşler (Brothers) bu akşam saat 21:15'da Beyaz TV'de yayınlanacak. Cenaze İşleri filminin konusu, oyuncuları, yönetmeni, türü hakkında bilgileri sizler için derledik. 

Kardeşler (Brothers) fragman


Kardeşler (Brothers) Saat : 21:15 - 23:30 (135 dakika) Beyaz TV'de 
Kardeşler (Brothers) Türü : Sinema (Dram)
Kardeşler (Brothers) Oyuncuları : Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Tobey Maguire
Kardeşler (Brothers) Yönetmeni : Jim Sheridan

Kardeşler (Brothers) konusu
Otuzlu yaşlarındaki Yüzbaşı Sam Cahill ve Tommy Cahill, birbirleriyle taban tabana zıt kişiliklere sahip iki kardeştir. Dördüncü seferine çıkmak üzere olan Sam, lisede aşık olduğu Grace'le evlenmiş ve iki küçük kız babası olmuştur. Karizmatik kardeşi Tommy, zekâsı ve etkileyiciliğiyle yolunu bulan, hapisten yeni çıkmış bir serseridir. Sam, Afganistan'da göreve gittiğinde helikopterinin düştüğü haberi gelir ve aile büyük abinin yasını tutmaya başlar. Sam'in yokluğunda Tommy'e sahiplenme ve ailesine kol kanat germe güdüsü ağır basar. Fakat Sam esir düşerek hayatta kalmayı başarır ama geçirdiği ağır travmalardan sonra eve döndüğünde artık eski Sam değildir. Ailesini de bıraktığından farklı bulacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4