Kavaklı Şirinler'den Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret

Samsunspor’un taraftar Grubu Kavaklı Şirinler, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret etti.

Kavaklı Şirinler'den Başkan Sarıcaoğlu'na ziyaret

Samsunspor’un taraftar Grubu Kavaklı Şirinler Başkanı Fatih Döveç ve grup üyeleri ile birlikte Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret ederek polar ve atkı hediye etti. Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Bizler her zaman gençlerimiz yanında ve arkasındayız” dedi. 
Şirinler Grubunun uzun yıllardan buyana Kavak’ta başkanlığını yaptığını belirten Fatih Döveç, tüm amaçlarının ilçe gençlerini bir araya toplayarak tribün kültürünü gelecek nesillere aktarmak yanında düzenleyecekleri sportif faaliyetlerle de ilçe gençlerine hem sporu sevdirme hem de yeteneklerini ortaya çıkarmak olduğunu söyledi.


Kavaklı Şirinler Grubu olarak Samsunspor’un her zaman yanında ve en büyük destekçisi olduklarını anlatan Döveç, taraftarlar olarak en büyük üzüntülerinin şampiyonluk yolunda ilerleyen Samsunspor’a pandemi nedeniyle tribünlerden destek verememek olduğunu belirterek “ Salgın nedeniyle her ne kadar tribünlerde yerimizi alamazsak ta kalbimiz ve tüm benliğimizle her zaman takımımızın yanındayız. Kırmızı-Beyazlı takımımızın Samsun’a bu yıl şampiyonluk sevincini yaşatacağına yürekten inanıyoruz” dedi.
Şirinler Grubunu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’da, “ Son yıllarda Kavaklı gençlerimiz güreş, judo, okçuluk gibi çeşitli spor dallarında ilçemize büyük başarılar kazandırdı. Sizlerin de yapacağı çalışmalar ile gençlerimizin spora daha fazla yönelmesi ve daha çok sevmesi ilçemizin sportif alandaki başarılarının artmasına katkı sağlayacaktır. Bizler, ilçe gençlerimiz için yapacağınız tüm yararlı çalışmaların yanında ve her daim arkasında olacağız “ dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344