banner341

Köy çocuklarına anlamlı iyilik

Hayata Anlam Katanlar Derneği, Samsun'un Alaçam ilçesine bağlı Pelitbükü mahallesindeki çocuklara Kıyafet, ayakkabı, oyuncak ve hijyen seti yardımında bulundu.

Köy çocuklarına anlamlı iyilik ABONE OL

Samsun'da faaliyet gösteren Hayata Anlam Katanlar Derneği üyeleri,, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor.

ÇOCUKLARI MUTLU EDİYORLAR
Samsun'un Alaçam ilçesinde 1300 rakımlı Pelitbükü Köyü İlkokulunda  geçtiğimiz yıl tadilat çalışması yapan Hayata Anlam Katanlar Derneği, bu kez yardıma muhtaç ailelerin çocuklarına kıyafet, ayakkabı, oyuncak ve hijyen seti götürerek mutlu etti.

KÖY ÇOCUKLARI BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
Hayata Anlam Katanlar Derneği Başkanı Murat Değirmenci, dernekleri tarafından yürütülen 'Köy Çocukları Bizim Çocuklarımız Projesi' kapsamında, maddi durumu iyi olmayan köy çocuklarını tespit ettiklerini ve dernek gönüllüleri ile eksikliklerinin giderilmesini için bu tür çalışmalar yaptıklarını söyledi.

TANZANYA'YA KURBAN BAĞIŞI
Dernek olarak sosyal faaliyetlere devam ettiklerini ifade eden Başkan Değirmenci, "Toplumun her alanında faaliyet göstermeye çalışıyoruz. Özellikle köy çocukları bizim vazgeçilmezimiz. Onları daha çok koruyup kollamaya çalışıyoruz. Dernek olarak, önümüzdeki kurban bayramı da Tanzanya'daki ihtiyaç sahiplerine ulaşacağız. Kurbanlarımızı Tanzanya'da kesip o bölgede hayata anlam katmak için çalışacağız. Kurban hissesi almak isteyenler derneğimiz üzerinden bizlere ulaşabilir. Gönüllülerimize ve üyelerimize şimdiden teşekkür ediyoruz." dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4