Liv Hospital Samsun Engelliler için Kampanya Başlattı

Liv Hospital Samsun, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile iş birliği yaparak ortopedik engelli vatandaşlar için akülü tekerlekli sandalye kampanyası başlattı.

Liv Hospital Samsun Engelliler için Kampanya Başlattı

Kampanya kapsamında Samsun ve çevresindeki illerde toplanacak meşrubat, zeytinyağı, su ve damacana kapakları engelliler için akülü sandalyeye dönüşecek. 
Sosyal farkındalık projelerine önem veren Liv Hospital Samsun, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile iş birliği içerisinde yürüteceği projede ortopedik engelli vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye hediye etmek için Samsun ve çevre illerde kapak toplayacak. 
“2021’de Engelli Bireylere Akülü Tekerlekli Sandalye İster Misiniz?” , “Plastik Kapakları Biriktirin, Bir Ortopedik Engelliye Akülü Tekerlekli Sandalye Olsun!” mesajları yayınlayarak kampanyayı sosyal medya aracılığıyla başlatan Liv Hospital Samsun, toplanan kapakları Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne gönderecek.


“MEŞRUBAT,  ZEYTİNYAĞI, DAMACANA VE SU ŞİŞESİ KAPAKLARI AKÜLÜ SANDALYEYE DÖNÜŞSÜN”
Kampanyayla ilgili açıklamada bulunan Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst, “Liv Hospital Samsun olarak sosyal farkındalık projelerini önemsiyoruz. Kurumumuz başka hayatlara dokunarak şifa olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda tüm imkânlarını sonuna kadar kullanan bir yapıya sahip. Başlattığımız yeni kampanyada Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği iş birliği yaparak kapak toplayacak ve ortopedik engelli kişilere akülü tekerlekli sandalye hediye edeceğiz. Samsun ve çevre illerde oturanlara meşrubat, zeytinyağı, su ve damacana kapaklarını atmamalarını ve biriktirip bizlere göndermeleri için çağrıda bulunuyoruz. Çünkü bu kapaklar sayesinde bir ya da daha fazla engelliye akülü sandalye hediye edilebilir. Yeni projemizde herkesten destek bekliyoruz” diyerek kapak toplama çağrısında bulundu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344